Asus VivoWatch

Cena produktu Asus VivoWatch není známa.

 

Popis produktu Asus VivoWatch: Fitness hodinky pro sledování fyzické i spánkové aktivity a počtu spálených kalorií za den. Displej s rozlišením 128 × 128 bodů a ochranným sklem Corning Gorilla Glass 3, optický senzor srdečního ... > více informací


Asus VivoWatch - popis

nahoru

Fitness hodinky pro sledování fyzické i spánkové aktivity a počtu spálených kalorií za den. Displej s rozlišením 128 × 128 bodů a ochranným sklem Corning Gorilla Glass 3, optický senzor srdečního tepu s technologií ASUS VivoPulse, 3osý akcelerometr, UV senzor, mobilní aplikace ASUS HiVivo, Bluetooth 4.0, hmotnost 50 g.

Získejte přehled o vaší fyzické i spánkové aktivitě a počtu spálených kalorií za den s fitness hodinkami ASUS VivoWatch. Bez nutnosti nosit nepohodlný hrudní pás dokáží nepřetržitě, přesně a bezpečně monitorovat srdeční tep díky exkluzivní technologii VivoPulse s vestavěným optickým senzorem tepové frekvence.

Optický snímač VivoPulse
Sledujte vaši tepovou frekvenci 24 hodin denně. Vestavěný senzor srdečního tepu umožňuje zvýšit efektivitu cvičení, sledovat spálené kalorie a měřit kvalitu spánku. Znalost tepové frekvence je důležitá pro aerobní aktivity. Pokud se pohybujete v optimální aerobní zóně, pak efektivně spalujete kalorie a hodinky vás na to upozorňují pomocí LED indikace.

Fitness funkce
Fitness hodinky ASUS VivoWatch vám, kromě možnosti kontinuálního měření tepové frekvence, přesně spočítají počet spálených kalorií za den i kolik jste vykonali kroků.

Další praktické funkce pro aktivní životní styl
Hodinky ASUS VivoWatch budou monitorovat dobu spánku i spánkovou aktivit a díky tomu získáte cenné informace o kvalitě vašeho spánku. Navíc vás dokáží příjemně probudit pomocí jemných vibrací. Vestavěný UV senzor umožňuje měřit aktuální hodnotu UV záření při pobytu venku. Hodinky dokonce dokáží vypočítat jednoduché numerické vyjádření kvality životního stylu a pocitu pohody, tzv. „index štěstí (HI)“, založené na kvalitě spánku a fyzické aktivitě. Nebo vás také upozorní na příchozí hovor pomocí jemného zavibrování.

Mějte dokonalý přehled
Pomocí aplikace ASUS HiVivo nebo webové stránky ASUS Healthcare můžete snadno sledovat stav svého životního stylu, nebo dokonce svých blízkých, kteří používají hodinky ASUS VivoWatch,

Výdrž i odolnost
Výdrž vestavěné nabíjecí baterie dosahuje v běžném režimu až 10 dní, ve fitness režimu s aktivním monitorováním srdečního tepu vydrží až 24 hodin. Dále můžete ocenit odolnost vůči vodě s certifikací IP67, což značí, že je můžete ponořit 1 metr pod vodní hladinu na dobu 30 minut. Lze je tak bez obav nosit celý den, třeba i ve sprše.

Klíčové vlastnosti
Fitness hodinky ASUS VivoWatch představují praktický způsob měření vaší fyzické i spánkové aktivity a počtu spálených kalorií za den. Jsou vybaveny displejem s rozlišením 128 × 128 bodů a ochranným sklem Corning Gorilla Glass 3. Obsahují optický senzor srdečního tepu s technologií ASUS VivoPulse, 3osý akcelerometr a UV senzor. Ke komunikaci s mobilní aplikací ASUS HiVivo využívají technologii Bluetooth 4.0. Šíře řemínku přes ruku je standardních 22 mm a hmotnost hodinek 50 g.

Výrobce Asus
Kompatibilní s Android Ano
Kompatibilní s iOS Ano
Typ Hodinky

Asus VivoWatch - recenze

Nejlepší chytré hodinky a€“ jejich srovnání 2017

Testado.cz
24.01.2017 - 11:41:26

ASUS Vivo Watch – chytrý náramek, který se tváří jako hodinky [recenze]

Honza P.
12.08.2015 - 16:41:58

Asus VivoWatch: hodinky pro kardiaky [recenze] – MobilMania.cz

MobilMania.cz
21.06.2015 - 15:47:43

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Asus VivoWatch užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Virtuální realita.

Nejlevnější Asus VivoWatch akční ceny - Levné Asus VivoWatch

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Asus VivoWatch stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Asus VivoWatch najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chytré hodinky a náramky.