C-TECH SmartWatch HF360

Cena produktu C-TECH SmartWatch HF360 není známa.

 

Popis produktu C-TECH SmartWatch HF360: C-TECH SmartWatch HF360 jsou chytré hodinky, které zobrazují čas ale nabízí mnohem více. Umožňují propojení s vaším Bluetooth zařízením jako je telefon, smartphone, tablet a počítač.Upozorní vás n... > více informací


C-TECH SmartWatch HF360 - popis

nahoru

C-TECH SmartWatch HF360 jsou chytré hodinky, které zobrazují čas ale nabízí mnohem více. Umožňují propojení s vaším Bluetooth zařízením jako je telefon, smartphone, tablet a počítač.Upozorní vás na příchozí hovory vibrací a zobrazením čísla volajícího na OLED displeji. Můžete snadno přijímat nebo odmítat hovory díky intuitivním bočním tlačítkům a integrovaného reproduktoru a mikrofonu. C-TECH SmartWatch HF360 vám také umožní poslouchat hudbu z vašeho mobilního zařízení na cestách!
Když je telefon mimo dosah, C-TECH SmartWatch HF360 vás upozorní vibrací, ochrání váš telefon před odcizením nebo ztrátou. Při řízení automobilu nemusíte mít v uchu sluchátko, nebo integrovanou HandsFree sadu, stačí když máte svoje hodinky C-TECH SmartWatch HF360 a můžete tak bezpečně telefonovat i za jízdy.

Technické parametry:

Bluetooth verze: v2.1
Frekvence: 2.4 GHz
Doba hovoru: 2-3 hod
Pohotovostní doba: 72 hod
Typ baterie: Li-Ion, 150 mAh
Rozměry: 38.5 x 80 x 12.5 mm
Hmotnost: 45 g
Obrazovka: 128 x 32 px, OLED

Výrobce C-Tech

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu C-TECH SmartWatch HF360 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Virtuální realita.

Nejlevnější C-TECH SmartWatch HF360 akční ceny - Levné C-TECH SmartWatch HF360

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější C-TECH SmartWatch HF360 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější C-TECH SmartWatch HF360 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chytré hodinky a náramky.