Garmin Forerunner 220 HR

Cena produktu Garmin Forerunner 220 HR není známa.

 

Popis produktu Garmin Forerunner 220 HR: Tréninkové hodinky s barevným displejem, prodlouženou výdrží baterie a připojením k mobilním telefonům. Citlivý GPS přijímač, 2,54 cm barevný displej s rozlišením 180 x 180 pixelů, jednoduché a př... > více informací


Garmin Forerunner 220 HR - popis

nahoru

Tréninkové hodinky s barevným displejem, prodlouženou výdrží baterie a připojením k mobilním telefonům. Citlivý GPS přijímač, 2,54 cm barevný displej s rozlišením 180 x 180 pixelů, jednoduché a přehledné menu, voděodolné provedení, měření: průměrná i aktuální rychlost, zdolaná vzdálenost, výškový profil, srdeční tep, rozsah tepové frekvence, spálené kalorie, okamžité/průměrné tempo běhu, funkce AutoLap, propojení s PC, měkký hrudní pás v balení.

Tréninkové hodinky Forerunner 220 s integrovaným GPS přijímačem jsou ideálním doplňkem pro každého sportovce při tréninku. Vyznačují se velice nízkou hmotností, výrazně vylepšenou celkovou konstrukcí hodinek a delší výdrží na jedno nabití akumulátoru. Foreruner 220 navazuje na model Forerunner 210, oproti kterému nabízí barevný displej s vysokým rozlišením a možnost uživatelského nastavení obsahu a počtu datových polí zobrazovaných na tréninkových displejích. Díky vysoce citlivému GPS přijímači dokáže změřit rychlost a zdolanou vzdálenost, aniž byste museli používat jakákoliv dodatečná čidla (senzor na nohu či kolo).

Měkký hrudní pás v balení
Díky přibalenému měkkému hrudnímu pásu získáte dokonalý přehled o tepové frekvenci při zatížení a můžete tak optimalizovat tréninkovou zátěž a celkovou účinnost tréninku.

Připojení k chytrým telefonům
Forerunner 220 je nově doplněn o možnost připojení k chytrým telefonům s operačním systémem Android a iOS pomocí Bluetooth LowEnergy přenosu. Umožňuje tak automatické odesílání tréninkových záznamů na tréninkový server okamžitě po ukončení aktivity. Další dostupnou funkcí je on-line sledování pozice běžce na trati. Přátelé nebo trenér mohou s funkcí Live Tracking sledovat na internetu váš výkon. Hodinky každou minutu odesílají na tréninkový server informace o vaší pozici, tepu, tempu/rychlosti, výšce a všichni, kteří mají k dispozici odkaz se mohou živě dívat na průběh sportovního výkonu.

Široká funkčnost
Volbou přístroje Forerunner 220 získáte mnoho schopností. Kromě průměrné i aktuální rychlosti, zdolané vzdálenosti a výškového profilu je schopen měřit také srdeční tep, rozsah tepové frekvence, množství spálených kalorií, okamžité nebo průměrné tempo běhu, a samozřejmě zobrazovat čas a datum. Všechna měřená data ukládá do své vnitřní paměti a po připojení k PC je dokáže přenést do tréninkového deníku, včetně zobrazení průběhu tréninku nad mapou.

Vysoká univerzálnost
Díky GPS přijímači není Forerunner 220 závislý na žádných dodatečných čidlech a můžete jej využít pro různé sportovní aktivity. Snadno změříte potřebné údaje jak u běžných disciplín, jako je běh nebo cyklistika, ale i u disciplín, kde je měření rychlosti či zdolané vzdálenosti velmi obtížné (in-line bruslení, běžecké či sjezdové lyžování, jízda na koni ...).

Připojte k PC a získejte dokonalý přehled o tréninku
Pro vyhodnocení tréninku nabízí připojení k PC pomocí USB portu (slouží také k nabíjení vnitřního akumulátoru). Pro vyhodnocení tréninku máte k dispozici tréninkový server Garmin Connect. Tréninkový server Garmin Connect je webovou aplikací, přistupuje se tudíž k němu prostřednictvím internetu.

Klíčové vlastnosti
Tréninkové hodinky Forerunner 220 zaujmou skvělým designem v provedení sportovních hodinek. Barevný displej kulatého tvaru s průměrem 2.54 cm a rozlišením 180 x 180 pixelů přehledně zobrazuje veškeré tréninkové údaje. Vnitřní paměť má kapacitu na uložení až 1000 tréninkových intervalů a můžete využívat pokročilé tréninkové funkce, jako např. intervalové tréninky, plánování tréninků, zvukový i vibrační alarm. Nechybí funkce klasických hodinek (datum, čas, budík) a možnost připojení pomocí USB 2.0, ANT+ a Bluetooth LowEnergy. Výhodou přístroje je i obstojná odolnost pro použití v extrémních podmínkách - pouzdro je robustní, voděodolné, takže by mu nemělo vadit ani nepříznivé počasí. Sporttester váží přibližně 40,7 gramů a jeho baterie vydrží cca 6 týdnů v režimu hodinek a až 10 hodin v režimu se zapnutým GPS.

Výrobce Garmin
Kompatibilní s Android Ano
Kompatibilní s iOS Ano
Typ Hodinky

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Garmin Forerunner 220 HR užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Virtuální realita.

Nejlevnější Garmin Forerunner 220 HR akční ceny - Levné Garmin Forerunner 220 HR

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Garmin Forerunner 220 HR stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Garmin Forerunner 220 HR najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chytré hodinky a náramky.