Hannspree Pulse

Cena produktu Hannspree Pulse není známa.

 

Popis produktu Hannspree Pulse: Chytré hodinky klasického designu s celokovovým rámem vyrobeným z odolné nerez oceli. Kulatý dotykový Oled displej o rozměru 1,22“ tj. 3,1 cm. Kožený hypoalergenní řemínek. Rozlišení displeje hodi... > více informací


Hannspree Pulse - popis

nahoru

Chytré hodinky klasického designu s celokovovým rámem vyrobeným z odolné nerez oceli. Kulatý dotykový Oled displej o rozměru 1,22“ tj. 3,1 cm. Kožený hypoalergenní řemínek. Rozlišení displeje hodinek je 240 x 206 pixelů. Vypouklý displej podporuje technologii IPS. K výběru sedm různých uživatelských témat. Hodinky jsou voděodolné s technologií Bluetooth 4.0 BLE. Funkce snadného nalezení s vibrací. Váha 46 g. Funkce: Snímač srdeční tepové frekvence, Osobní trenér, Hlídání kvality spánku, Hlídač pohybové aktivity.

Chytré hodinky Lifestyle Hannspree Pulse mají design klasických náramkových hodinek s celokovovým rámem vyrobeným z odolné nerez oceli. Kulatý dotykový Oled displej o rozměru 1,22“ tj. 3,1 cm perfektně sedí na ruce. Kožený hypoalergenní řemínek z kvalitních materiálů zajišťuje pohodlné nošení. Rozlišení displeje hodinek je 240 x 206 pixelů. Vypouklý displej podporuje technologii IPS. Vyberte si design svých hodinek až ze sedmi různých uživatelských témat.

Snímač srdeční tepové frekvence
Snímač srdeční tepové frekvence využívá vestavěný optický senzor, který neustále sleduje vaši tepovou frekvenci a tím eliminuje potřebu nosit různé nepříjemné hrudní popruhy. Z údajů změřené tepové frekvence jsou hodinky schopny vyobrazit údaje o počtu spálených kalorií za den.

Osobní trenér
Hannspree hodinky jsou jako váš osobní trenér, kterého nosíte neustále sebou. Hodinky sledují a zaznamenávají řadu údajů týkajících se vašeho zdraví. Hodinky jsou schopné zaznamenávat počet kroků, které ujdete, vzdálenost, kterou ujedete, počet spálených kalorií za den, změří délku vaší aktivity a změří vaši tepovou frekvenci. Díky datům o vaší osobě, jako jsou pohlaví, věk a hmotnost mohou hodinky poskytnout velmi přesný výpočet všech výše zmíněných hodnot.

Hlídání kvality spánku
Hodinky analyzují vaši tepovou frekvenci při spánku, měří dobu vašeho spánku a na základě získaných dat vám poskytnou informace o celkové kvalitě vašeho spánku.

Hlídač pohybové aktivity
Dle nastavení si můžete určit, kdy a jak často chcete cvičit. Hodinky vás v případě neplnění vašich naplánovaných cílů sami upozorní na vaši nečinnost. Hodinky, vás tak motivují k dodržování vašich cílů.

Jednoduché přehrávání hudby
Díky technologii Bluetooth lze hodinky snadno spojit s vaším smartphonem a bezproblémově tak ovládat playlist nebo hlasitost hudby při sportu, a to přímo z vašeho zápěstí. Z vašeho zápěstí můžete také velmi snadno přijímat hovory, mít o nich kompletní přehled nebo si v klidu přečíst příchozí sms.

Voděodolné s dlouhou výdrží
Hodinky jsou samozřejmě voděodolné, takže nemusíte mít strach, pokud prší nebo hodinky omylem namočíte. Hodinky mají dlouhou výdrž baterie s kapacitou 320 mAh. Tato kapacita zaručí běžné využívání hodinek po dobu 2 dní, v případě použití pohotovostního režimu vydrží hodinky až 4 dny. Hodinky jsou vybaveny funkcí snadného nalezení. Díky této funkci můžete snadno nalézt, jak hodinky, tak svůj telefon.

Klíčové vlastnosti
Chytré hodinky klasického designu náramkových hodinek s celokovovým rámem vyrobeným z odolné nerez oceli. Kulatý dotykový Oled displej o rozměru 1,22“ tj. 3,1 cm. Kožený hypoalergenní řemínek. Rozlišení displeje hodinek je 240 x 206 pixelů. Vypouklý displej podporuje technologii IPS. K výběru sedm různých uživatelských témat. Hodinky jsou voděodolné s technologií Bluetooth 4.0 BLE. Funkce snadného nalezení s vibrací. Nechybí ani stopky nebo podpora hlasového vstupu. Váha 46 g. Vestavěný mikrofon. Kapacita baterie 320 mAh. Paměť ROM 32 MB a RAM 128 MB.

Funkce: Snímač srdeční tepové frekvence, Osobní trenér, Hlídání kvality spánku, Hlídač pohybové aktivity.

Výrobce Hannspree
Typ Hodinky
Kompatibilní s Android Ano
Kompatibilní s iOS Ano
Pohotovostní doba
Informace o parametru Pohotovostní doba
4 dní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hannspree Pulse užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Virtuální realita.

Nejlevnější Hannspree Pulse akční ceny - Levné Hannspree Pulse

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Hannspree Pulse stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Hannspree Pulse najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chytré hodinky a náramky.


Zkuste také...

Hannspree LegendHannspree Prime