iHealth AM3s

Cena produktu iHealth AM3s není známa.

 

Popis produktu iHealth AM3s: Snímač denní aktivity a kvality spánku poskytuje přehled o pohybových aktivitách ve dne a kvalitě spánku. Stažitelná aplikace iHealth MyVitals, odolnost proti vodě do 50 m, synchronizace pomocí Bl... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

iHealth AM3s - popis

nahoru

Snímač denní aktivity a kvality spánku poskytuje přehled o pohybových aktivitách ve dne a kvalitě spánku. Stažitelná aplikace iHealth MyVitals, odolnost proti vodě do 50 m, synchronizace pomocí Bluetooth 4.0 BLE.

Nechte iHealth Edge AM3s, aby Vám napověděl jak žijete a pohybujete se. Sleduje veškerý pohyb během celého dne, spánek a ukazuje Vám jeho přínos pro zdraví a celkovou kondici. Zdravější životní styl přináší větší pohodu a více elánu. Náramek můžete nosit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Je diskrétní, má vynikající zpracování a poskytuje zvýšený komfort pro běžné použití.

Každý den dokonalý přehled o oktivitě
iHealth Edge AM3s zaznamená každý váš krok, pohyb a spánek. Můžete vše pak pohodlně kontrolovat pomocí stažitelné aplikace iHealth MyVitals v mobilním telefonu a budete přesně vědět kolik vám ještě chybí pro splnění denního cíle pohybové aktivity. Aplikaci pro mobilní telefony snadno stáhnete z App Store a Google Play (Kompatibilní s iOS 5.0 a vyšší a s vybranými telefony na OS Android, např. Samsung Galaxy S5 a S4, HTC One M7, LG Nexus 4 a 5 s OS Android 4.2.2 či novějším v závislosti na modelu telefonu).

Dosáhněte zdravějšího životního stylu
Díky pravidelnému vyhodnocení aktivit a individuálnímu přizpůsobení denního cíle Vás Edge AM3s motivuje k dosažení zdravějšího životního stylu.

Zjistěte kvalitu spánku
S Edge AM3s získáte dokonalý přehled o kvalitě spánku. Automaticky přepíná režimy, když zjistí, jste šli spát, nebo jen tak si rychle zdřímnout. Po synchronizaci s aplikací můžete sledovat své skóre efektivity spánku, hodiny spánku a kolikrát jste se probudili.

Odolný design
Díky designu zcela bez tlačítek se nemusíte obávat poškození vodou. To dělá Edge AM3s vodotěsným a může být ponořen až do 50 metrů hloubky.

Klíčové vlastnosti
Snímač denní aktivity a kvality spánku iHealth Edge AM3s umožní sledování fyzické aktivity 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Umožní analýzu aktivity ve volně stažitelné mobilní aplikaci iHealth MyVitals. Pro komunikaci s mobilním telefonem využívá technologii Bluetooth 4.0 BLE a je vybaven Li-Pol baterií s dlouhou životností.

Výrobce iHealth
Kompatibilní s Android Ano
Kompatibilní s iOS Ano
Typ Náramek
Pohotovostní doba
Informace o parametru Pohotovostní doba
7 dní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu iHealth AM3s užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Virtuální realita.

Nejlevnější iHealth AM3s akční ceny - Levné iHealth AM3s

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější iHealth AM3s stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější iHealth AM3s najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chytré hodinky a náramky.


Zkuste také...

iHealth BP7