Jawbone UP2

Cena produktu Jawbone UP2 není známa.

 

Popis produktu Jawbone UP2: Fitness náramek, který vám pomůže pochopit, jak spíte, pohybujete se a jíte. Stažitelná aplikace pro iOS a Android zařízení zobrazuje podrobnosti o aktivitách a spánku, na základě kterých přináší ... > více informací


Jawbone UP2 - popis

nahoru

Fitness náramek, který vám pomůže pochopit, jak spíte, pohybujete se a jíte. Stažitelná aplikace pro iOS a Android zařízení zobrazuje podrobnosti o aktivitách a spánku, na základě kterých přináší návrhy na nové cíle, synchronizace pomocí bezdrátové technologie Bluetooth 4.0 BLE, hmotnost pouze 25 g, pro zápěstí s obvodem 140 až 190 mm.

Fitness náramek Jawbone UP2 je nástupcem oblíbeného modelu UP24, tentokrát v tenčím a lehčím provedení. UP2 vám pomůže pochopit, jak spíte, pohybujete se a jíte, takže se můžete lépe rozhodovat co je pro vaše tělo nejlepší. Jawbone UP2 se díky svým chytrým aplikacím pro Android a iOS stane skvělým partnerem pro udržení vaší kondice.

Aplikace pro iOS a Android
Nová aplikace pro iOS a Android zařízení zobrazuje podrobnosti o aktivitách a spánku, na základě kterých přináší návrhy na nové cíle, aby jste se cítili lépe den ode dne. Navíc můžete sdílet své úspěchy s přáteli prostřednictvím sdílení v UP App. Samozřejmostí je možnost využívat i další fitness aplikace, jako např. RunKeeper a další.

Lepší pocit z dobře vykonané práce
UP App vám pomůže najít skryté souvislosti mezi denními a nočními aktivitami. Aplikace navrhuje denní cíle na základě svých unikátních algoritmů, čímž přispívá k růstu kondice, umožní lépe spát a každý den přinese lepší pocit z dobře vykonané práce.

Pohoda s bezdrátovým připojením
Předností modelu UP2 je bezdrátové připojení Bluetooth 4.0 BLE. Díky tomu může být náramek neustále spojen s mobilním telefonem a nemusíte UP2 pravidelně připojovat, jako je tomu u základního modelu UP.

Klíčové vlastnosti
Jawbone UP2 náramek se synchronizuje s telefonem pomocí bezdrátové technologie Bluetooth 4.0 BLE. Náramek je napájen vestavěnou Li-Ion baterií s výdrží až 7 dní, která se nabíjí přes USB konektor. Náramek UP2 je proti předešlému modelu vyráběn v univerzální velikosti pro zápěstí s obvodem 140 až 190 mm. Oceníte také jeho velmi nízkou hmotnost, pouhých 25 g.

Výrobce Jawbone
Kompatibilní s Android Ano
Kompatibilní s iOS Ano
Typ Náramek
Pohotovostní doba
Informace o parametru Pohotovostní doba
7 dní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jawbone UP2 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Virtuální realita.

Nejlevnější Jawbone UP2 akční ceny - Levné Jawbone UP2

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Jawbone UP2 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Jawbone UP2 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chytré hodinky a náramky.


Zkuste také...

jawbone up3Jawbone UP24Jawbone UP Move