Mio Fuse

Cena produktu Mio Fuse není známa.

 

Popis produktu Mio Fuse: Designový a pohodlný bluetooth náramek se senzorem, který změří váš srdeční tep a to i bez hrudního pásu. Náramek disponuje konfigurovatelnými zónami tepové frekvence. Bluetooth 4.0 a ANT+. Nárame... > více informací


Mio Fuse - popis

nahoru

Designový a pohodlný bluetooth náramek se senzorem, který změří váš srdeční tep a to i bez hrudního pásu. Náramek disponuje konfigurovatelnými zónami tepové frekvence. Bluetooth 4.0 a ANT+. Náramek monitoruje váš spánek, klidovou tepovou frekvenci, sleduje počet spálených kalorií, kroky, vzdálenost i vaše tempo při cvičení. Náramek je voděodolný až do hloubky 30 m. Senzory hodinek: optická tepová frekvence a tříosý akcelerometr.

MIO Fuse je designový náramek z měkkého silikonu s funkcí chytrého fitness společníka. Náramek dokáže přesně zaznamenat vaši srdeční frekvenci a to bez hrudního pásu nebo dokáže sledovat a zaznamenávat řadu dalších údajů. Díky přizpůsobitelnému displeji pak máte všechny důležité informace neustále dobře a rychle dostupné.

Funkční a odolné
MIO Fuse je konstruován, tak aby vydržel i ten nejnáročnější trénink a to jak na zemi, tak pod vodou. Užijte si volnost pohybu bez omezení s přesným záznamem hodnot a to i bez hrudního pásu. Hodinky je možné potopit do hloubky až 30 m.

Užitečné funkce
Tento fitness náramek je jako váš osobní trenér, kterého nosíte neustále sebou. Náramek sleduje a zaznamenává řadu údajů týkajících se vašeho zdraví. Náramek je schopný zaznamenat váš spánkový režim, počet ušlých kroků, spálené kalorie, vzdálenost i vaše tempo. Náramek je také vybaven konfigurovatelnými zónami tepové frekvence.

Aplikace PAI (Personal Activity Intellingence)
Revoluční aplikace PAI hlídá dostatek pohybu a jeho správnou intenzitu, pro udržení prvotřídního zdravotního stavu. Aplikace převede tepovou frekvenci naměřenou za posledních 7 dní vašimi hodinkami na tzv. PAI skóre. Pokud budete udržovat svou kondici minimálně na hodnotě PAI 100, můžete si prodloužit život až o 10 let.

Klíčové vlastnosti
Designový a pohodlný bluetooth náramek se senzorem, který změří váš srdeční tep a to i bez hrudního pásu. Náramek disponuje konfigurovatelnými zónami tepové frekvence. Bluetooth 4.0 pro snadnou konektivitu s chytrými zařízeními a aplikacemi a ANT+. Náramek monitoruje váš spánek, klidovou tepovou frekvenci, sleduje počet spálených kalorií, kroky, vzdálenost i vaše tempo při cvičení. Náramek je voděodolný a je možné jej potopit až do hloubky 30 m. Dobíjecí Li-pol baterie s nabíječkou USB. Životnost baterie cca 6-7 dní s každodenním 1hodinovým cvičením. Uchování dat z až 30 hodin cvičení pro pozdější synchronizaci. Senzory hodinek: optická tepová frekvence a tříosý akcelerometr.

Výrobce Mio
Kompatibilní s Android Ano
Kompatibilní s iOS Ano
Typ Náramek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Mio Fuse užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Virtuální realita.

Nejlevnější Mio Fuse akční ceny - Levné Mio Fuse

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Mio Fuse stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Mio Fuse najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chytré hodinky a náramky.


Zkuste také...

MIO LinkMIO Alpha 2