Pebble Time

Cena produktu Pebble Time není známa.

 

Popis produktu Pebble Time: Pebble Time jsou chytré hodinky, které zvládnou více než jen určování času. Jedná se o chytré hodinky pro mobilní telefony se systémem Android a iOS, pomocí kterých lze diskrétně sledovat vše pods... > více informací


Pebble Time - popis

nahoru

Pebble Time jsou chytré hodinky, které zvládnou více než jen určování času. Jedná se o chytré hodinky pro mobilní telefony se systémem Android a iOS, pomocí kterých lze diskrétně sledovat vše podstatné co se děje ve vašem chytrém telefonu a dokáží také zaznamenat vaši denní aktivitu. Jsou odolné, plné funkcí a vydrží dlouho na jedno nabití.

Všechny důležité informace na zápětí
Nyní můžete nechat telefon v kapse, i když vám přijde SMS zpráva, obdržíte email, někdo vám volá nebo když jen potřebujete vědět kolik je hodin. Ke všem těmto činnostem vám nyní dokonale postačí chytré hodinky Pebble Time, které vám umožní sledovat vše podstatné co se děje ve vašem chytrém telefonu.

Partner pro vaši kondici
Hodinky fungují také jako jednoduchý fitness společník pro každodenní využití. Hodinky jsou schopny zaznamenávat počet kroků, nebo překonanou vzdálenost a monitorují také kvalitu vašeho spánku. Vše pak můžete pohodlně sledovat v aplikacích pro systémy iOS a Android.

Barevný E-Paper displej
Pebble Time jsou vybaveny barevným E-Paper displejem, který nejen napomáhá výdrži baterie, ale navíc je skvěle čitelný na přímém světle.

Vysoká odolnost a skvělá výdrž baterie
Výhodou je také zvýšená odolnost proti vodě a výdrž baterie až 7 dní v provozu na jedno nabití a to při stále zapnutém displeji. Ať už se chystáte podniknout cokoli, hodinky jsou připravené na všechno. Pebble Time vás nezklamou v žádné situaci.

Klíčové vlastnosti
Hodinky Pebble Time jsou vybaveny barevnou E-Paper obrazovkou. Která nabízí excelentní čitelnost na přímém slunečním světle. Jsou kompatibilní se systémy Android 4.0 a vyššími a iOS 8 a vyššími. Obsahují vibrační motůrek pro diskrétní upozornění a oznámení. Nechybí ani mikrofon pro pohodlnou komunikaci. Můžete využívat řadu aplikací ke stažení, fitness tracker a monitor spánku i nepřeberné množství měnitelných vzhledů displeje. Nabíjení kabelem s magnetem přes standardní rozhraní USB.

Výrobce Pebble
Kompatibilní s Android Ano
Kompatibilní s iOS Ano
Typ Hodinky
Pohotovostní doba
Informace o parametru Pohotovostní doba
7 dní

Pebble Time - recenze

Nejlepší chytré hodinky a€“ jejich srovnání 2017

Testado.cz
24.01.2017 - 11:41:33

Pebble Time: jdou proti Apple Watch i Android Wear – MobilMania.cz

MobilMania.cz
01.04.2016 - 10:09:02

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Pebble Time užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Virtuální realita.

Nejlevnější Pebble Time akční ceny - Levné Pebble Time

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Pebble Time stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Pebble Time najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chytré hodinky a náramky.