SMART WATCH iWO W51

Cena produktu SMART WATCH iWO W51 není známa.

 

Popis produktu SMART WATCH iWO W51: Chytré hodinky iWO W51 jednoduše spárujete s chytrým telefonem se systémem iOS nebo Android prostřednictvím Bluetooth a ihned můžete sledovat všechny důležité informace z vašeho telefonu, aniž bys... > více informací


SMART WATCH iWO W51 - popis

nahoru

Chytré hodinky iWO W51 jednoduše spárujete s chytrým telefonem se systémem iOS nebo Android prostřednictvím Bluetooth a ihned můžete sledovat všechny důležité informace z vašeho telefonu, aniž byste ho vytáhli z kapsy. Do mobilního telefonu nainstalujete volně dostupnou aplikaci, čímž zajistíte zobrazování SMS a notifikací z mobilních aplikací - Facebook, Messenger,WhatsApp, E-mail, apod. Díky zabudovanému mikrofonu a reproduktoru lze volat přímo z hodinek. Nejen sportovci ocení funkci krokoměru s počítáním vzdálenosti i spálených kalorií a senzoru na měření tepové frekvence. Samozřejmostí jsou užitečné aplikace jako stopky, budík, kalendář, ovládání mobilního hudebního přehrávače a vzdálená spoušť fotoaparátu v mobilním telefonu.

zápěstí plné funkcí

Nyní už nemusíte vyndávat telefon z kapsy pokaždé, když vám přijde SMS zpráva, někdo vám volá nebo když vy si chcete zavolat. Ke všem těmto činnostem a mnoha dalším vám nyní dokonale postačí tyto chytré hodinky. Hodinky nejen zobrazí příchozí hovor, ale také vám umožní jej přijmout či odmítnout a volat můžete přímo z hodinek.Zpráva z Messengeru, oznámení z Facebooku, příchozí e-mail, zkrátka veškeré oznámení z mobilních aplikací se zobrazí přímo na displeji hodinek. Nejen nadšení sportovci ocení krokoměr, měření ušlé vzdálenosti a spálených kalorií nebo měření tepové frekvence. Samozřejmostí jsou funkce jako záznam zvuku, kalendář, stopky, budík, kalkulačka. Na výběr je 5 motivů ciferníku a pro delší výdrž baterie mají funkci „Power saving", která zredukuje spotřebu energie na minimum. Po spárování s mobilním telefonem umožňují ovládat spoušť fotoparátu a přehrávač hudby v mobilním telefonu. Notoričtí zapomětlivci ocení funkci hledání mobilního telefonu přes hodinky.

rozmanitá kompatibilita

Chytré hodinky iWO W51 jsou kompatibilní s mobilními telefony se systémem iOS verze 7 a vyšší a Android verze 4.2 a vyšší. Obě platofrmy jsou s těmito hodinkami plně kompatibilní, což ocení především majitelé iPhonu a novějších telefonů se systémem Android a Bluetooth verzí 4.0+. Párování probíhá prostřednictvím Bluetooth (verze 4.0) a mobilní aplikace Mediatek SmartDevice volně dostupné v Obchodu Play i AppStore. Po spárování se v hodinkách zobrazí adresář kontaktů, seznam přijatých a zmeškaných hovorů a oznámení z veškerých mobilních aplikací (zprávy z Messengeru, oznámení z Facebooku, příchozí e-maily apod.)

Každý den s jiným řemínkem

Chytré hodinky na sport, do práce či do divadla? S IWO W51 žádný problém! Vyberte si z naší pestré nabídky několika vyměnitelných řemínků - od klasických silikonových, přes kovové, až po sportovní.

klíčové vlastnosti

Dotykový IPS HD displej o velikosti 1,54'' a rozlišení je 240 x 240 pixelů. Ke komunikaci s mobilním telefonem využívají technologii Bluetooth verze 4.0. Vše je poháněno procesorem MTK2502C s operační pamětí RAM 128MB a interní pamětí ROM 64MB. Zpracování je přizpůsobeno k využití při sportu i slavnostní události. Tělo hodinek je tvořeno z lehkého kovu a řemínek z odolného silikonu. Libovolně můžete měnit vzhled hodinek díky vyměnitelným řemínkům a přizpůsobitelným ciferníkům. Automatické rozsvícení displeje nebo přijetí hovoru zatřesením ruky zaručí pohybové senzory. Součástí hodinek je dobíjecí 350 mAh baterie. Nabíjí se přes USB - magnetickým kabelem, který se přiloží na spodní stranu hodinek. iWO W51 jsou voděodolné s krytím IPX7 (jsou odolné proti postříkání, dešti a vlhkosti, ale potápět se s nimi nedoporučujeme). Rozměry 42* 45,9* 10,5 mm.

Souhrn funkcí
* Volání - zabudovaný mikrofon a reproduktor
* Zobrazení přijatých SMS - dostupné pro iOS i Android
* Počasí (pouze pro Android)
* Sport tracker - krokoměr, ukazatel dosažené vzdálenosti, spálených kalorií a historie záznamů
* Záznam o přijatý a nepřijatých hovorech
* Notifikace z veškerých aplikací v telefonu pro iOS i Android (Facebook, Messenger, WhatsApp, Twitter, E-mail apod.)
* Hledání mobilního telefonu - aplikace, která pomůže najít ztracený telefon
* Přehrávání hudby a ovládání hudebního přehrávače
* Záznam zvuku
* Remote camera - dálková spoušť pro fotoaparát v mobilním telefonu
* Monitor spánku - kontrola vydatného odpočinku
* Pohybové senzory - rozsvícení displeje zvednutím ruky, zatřesením ruky přijmout/odmítnout hovor
* Měření tepové frekvence - včetně historie naměřených hodnot
* Úsporný režim - k prodloužení výdrže baterie
* Budík/stopky/minutka/kalendář/kalkulačka
* 5 motivů ciferníku hodin
* 3 motivy vzhledu pozadí
* 2 motivy hlavní nabídky
* Hlasové ovládání Siri (pouze pro iPhone)

Obsah balení
* Smart watch iWO W51
* Česká uživatelská příručka
* Nabíjecí kabel

PARAMETRY A SPECIFIKACE Barva

černá, stříbrná, růžové zlato, zlatá

CPU

MTK 2502C

RAM

128MB

ROM

64MB

Displej

1,54'' IPS HD - skvělé pozorovací úhly

Rozlišení

240x240 px

Bluetooth

4.0 (dosah cca 10 metrů)

Voděodolnost

Ne (zařízení neponořujte do vody!)

Frekvence GSM

850/900/1800/1900MHz WCDMA 850/2100MHz

Hmotnost

40 g

Délka x šířka x výška

4,2 x 4,5 x 1 cm

Jazyky

Čeština (80% překlad do češtiny, 20% angličitna), Angličtina, Němčina, Polština, Francouzština a mnoho dalších

Výdrž baterie při běžném použivání

12 - 20 hodin

Výdrž baterie při intenzivním použivání

6 - 10 hodin

Výdrž baterie s režimem Power Saving

1 - 2 dny

Materiál

slitina a silikon

Více informací

Výrobce Smartings

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SMART WATCH iWO W51 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Virtuální realita.

Nejlevnější SMART WATCH iWO W51 akční ceny - Levné SMART WATCH iWO W51

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější SMART WATCH iWO W51 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější SMART WATCH iWO W51 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chytré hodinky a náramky.