Sony SmartBand Talk SWR30

Cena produktu Sony SmartBand Talk SWR30 není známa.

 

Popis produktu Sony SmartBand Talk SWR30: Nechte Chytrý náramek Sony SmartBand Talk SWR30 aby Vám napověděl jak žijete a pohybujete se. Sleduje každodenní aktivitu, běh, chůzi a dokonce spánek. Náramek můžete nosit 24 hodin denně, 7 dní v... > více informací


Sony SmartBand Talk SWR30 - popis

nahoru

Nechte Chytrý náramek Sony SmartBand Talk SWR30 aby Vám napověděl jak žijete a pohybujete se. Sleduje každodenní aktivitu, běh, chůzi a dokonce spánek. Náramek můžete nosit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Je diskrétní, má vynikající zpracování a poskytuje zvýšený komfort pro běžné použití.

Kvalitní zakřivený E-Ink displej
Vaši aktivitu a pokrok velmi přehledně uvidíte na vysoce kvalitním zakřiveném E-Ink displeji SmartBand Talk SWR30. Výhodou tohoto displeje je jeho vynikající čitelnost za každé situace.

Aplikace pro chytré telefony
Vaši aktivitu, komunikaci a zábavu to vše najdete na jednom místě v aplikaci Lifelog pro chytré telefony. Shromažďuje všechny události a udrží přehled o každém dni. Můžete vidět, jak se pohybujete a jak komunikujete s okolním světem.

Pohodlné handsfree volání
Po spárování s mobilním telefonem poskytne vše, co potřebujete pro přijímání hovorů na vašem zápěstí. Když telefon zazvoní, stisknete odpovědět a můžete komunikovat, bez nutnosti vyndat svůj chytrý telefon z kapsy nebo tašky. Nikdy tak nezmeškáte důležitý hovor.

Buďte v kontaktu
Na displeji SmartBand Talk SWR30 můžete také otevírat a číst zprávy a další upozornění, ihned když dorazí. Zůstanete v kontaktu za každé situace, i v případech kdy není vhodné vyndávat telefon.

Rychlá změna stylu
SmartBand Talk SWR30 je inovativní chytrý náramek s výměnnými pásky. Díky tomu je možné změnit barvu a styl v okamžiku tak, aby ladil s oděvem, kdykoliv potřebujete.

Klíčové vlastnosti
Chytrý náramek Sony SmartBand Talk SWR30 slouží ke sledování denní aktivity, spánku a umožní přijímat hovory a zprávy na zápěstí. Je vybaven vysoce kvalitním zakřiveným 1.4” E-Ink displejem s rozlišením 296 x 128 bodů K připojení využívá technologii Bluetooth 4.0 a konektorem Micro USB. Velmi kvalitní konstrukce náramku splňuje přísná kritéria specifikace krytí IP68 s vodotěsností do hloubky 1.5 metru. K napájení slouží vestavěná baterie s kapacitou 70 mA, výdrží až 3 dny pohotovostního režimu a 1 hodinu hovoru. Podporuje připojení k zařízením s operačním systémem Android 4.4 a vyšší a.vyžaduje podporu technologie Bluetooth 4.0 Low Energy. Náramek je dostupný ve dvou velikostech.

Výrobce SONY
Kompatibilní s Android Ano
Typ Náramek

Sony SmartBand Talk SWR30 - recenze

Sony SmartBand Talk SWR30 vs. Sony SmartWatch 2 | Porovnání chytrých hodinek | MegaDuel.cz

MegaDuel.cz
07.06.2015 - 00:49:44

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sony SmartBand Talk SWR30 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Virtuální realita.

Nejlevnější Sony SmartBand Talk SWR30 akční ceny - Levné Sony SmartBand Talk SWR30

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Sony SmartBand Talk SWR30 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Sony SmartBand Talk SWR30 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chytré hodinky a náramky.