Sony SmartWatch 2 SW2

Cena produktu Sony SmartWatch 2 SW2 není známa.

 

Popis produktu Sony SmartWatch 2 SW2: Inteligentní hodinky nejen pro určování času, NFC technologie, voděodolnost, diskrétní ovládání funkcí smartphone se systémem Android, dotykový displej, kontrola času, SMS zpráv, emailů, Facebooku... > více informací


Sony SmartWatch 2 SW2 - popis

nahoru

Inteligentní hodinky nejen pro určování času, NFC technologie, voděodolnost, diskrétní ovládání funkcí smartphone se systémem Android, dotykový displej, kontrola času, SMS zpráv, emailů, Facebooku, hudby, volání; hliníkové voděodolné tělo, 1.6" obrazovka, Bluetooth 3.0, 3 až 4 dny provozu.

Sony SmartWatch 2 jsou extrémně inteligentní hodinky, které zvládnou více než je určování času. Jedná se o SmartWatch pro mobilní telefony se systémem Android, pomocí kterých lze diskrétně ovládat Váš smartphone s technologií bluetooth. Druhá verze SmartWatch 2 navíc umí používat funkci NFC a jsou voděodolné.

Bohaté funkce
Tyto jedinečné hodinky s dotykovým displejem Vám umožní rychlou kontrolu SMS zpráv, emailů, Facebooku, Twitteru, gmailu, kalendáře nebo hudby. Snadno a rychle zjistíte, kdo se Vám snaží dovolat, ještě než vyndáte telefon z kapsy.

Snadné volání
Pokud používáte bezdrátový Bluetooth headset pro poslouchání hudby, můžete SmartWatch 2 použít jako prostředníka pro telefonování bez toho, aniž byste museli držet telefon v ruce. Když Vám někdo volá, stačí se podívat na SmartWatch displej, vybrat si, zda hovor přijmete, a rovnou můžete telefonovat.

NFC párování
Spárujte své SmartWatch 2 s Vaším NFC telefonem pomocí dotyku na zařízení. Není nic jednoduššího a pohotovějšího. Stačí použít jeden dotek a SmartWatch 2 budou spárované s Vaším smartphone.

Klíčové vlastnosti
Hodinky Sony SmartWatch 2 jsou vybaveny 1.6" LCD obrazovkou s rozlišením 220 x 176 bodů. Digitální ciferník je vždy dobře viditelný i v případě, že hodinky nejsou připojeny k telefonu. Jsou vybaveny bezdrátovou technologií Bluetooth 3.0 a jsou kompatibilní se systémy Android 4.0 a vyššími. SW 2 jsou voděodolné (IP57) a nabíjí se přes micro USB konektor. Hodinky mají rozměry přibližně 42 x 9 x 41 mm.

Výrobce SONY
Kompatibilní s Android Ano
Typ Hodinky
Pohotovostní doba
Informace o parametru Pohotovostní doba
4 dní

Sony SmartWatch 2 SW2 - recenze

Recenze Sony SmartWatch 2 SW2

Testado.cz
19.02.2016 - 21:07:48

Sony SmartWatch 2 vs. Sony SmartWatch 3 | Porovnání chytrých hodinek | MegaDuel.cz

MegaDuel.cz
07.06.2015 - 10:18:06

Recenze Sony SmartWatch 2: konečně ty pravé Bondovky

HonzaP
14.11.2013 - 13:57:28

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sony SmartWatch 2 SW2 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Virtuální realita.

Nejlevnější Sony SmartWatch 2 SW2 akční ceny - Levné Sony SmartWatch 2 SW2

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Sony SmartWatch 2 SW2 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Sony SmartWatch 2 SW2 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chytré hodinky a náramky.