Fitbit Ace

Cena produktu Fitbit Ace není známa.

 

Popis produktu Fitbit Ace: Chytrý náramek Fitbit Ace - stvořen pro vaše ratolesti Nejen vy, ale i vaše děti potřebují pohyb. Tak pojďte pro ně společně se společností Fitbit udělat z aktivity zábavu. Děti budou plnit cíle ...  Více informací


Fitbit Ace - popis

Chytrý náramek Fitbit Ace - stvořen pro vaše ratolesti
Nejen vy, ale i vaše děti potřebují pohyb. Tak pojďte pro ně společně se společností Fitbit udělat z aktivity zábavu. Děti budou plnit cíle a nemine je ani odměna! Dostanou tak perfektní motivaci. Náramek Fitbit Ace je tím pravým pro ně!
Výdrž baterie až 5 dnů, nastavitelný pásek, voděodolný design a 10 zábavných profilů hodin. Jen takový náramek udrží krok s vašimi dětmi po celý den.

Pohlídejte si jejich spánek
* Pro odpočinek - sledujte délku a kvalitu spánku vašeho dítěte
* Zažeňte je do postele - nastavte v aplikaci připomenutí ke spánku
* Probuďte je do nového dne - tichý vibrační budík zaručí příjemné vstávání

Dobrodružství na každém kroku

Fitbit Ace je dětem v patách celý den. Kromě informací kvalitně a délce spánku je také informuje o denní aktivitě. Zajistí jim jak přehled o počtu kroků, tak zdolanou vzdálenost nebo počet aktivních minut.

Oslavuje a rozdává odznaky

Dosáhlo vaše dítě svého každodenního cíle? Pak se může těšit z oslavy, protože na displeji propukne ohňostroj. Trofeje a odznaky, to je také důvod k radosti – to vše jim náramek nadělí. Radujte se spolu s dětmi a přes aplikaci sledujte jejich aktivitu. A že se vaše dítko dlouho nehýbalo? Náramek ho sám jemnou vibrací pobídne k aktivitě.

Klíčové vlastnosti

Chytrý náramek pro děti starších 8 let, který sleduje a odměňuje splněné denní cíle. Sleduje počet kroků, spánek a aktivní minuty. Informace poskytne vašim dětem na přehledném displeji. Rodiče mohou aktivitu svých ratolestí sledovat přes aplikaci Fitbit. Náramek skvěle motivuje děti k pohybu a dokáže je jemnými vibracemi upozornit na nedostatek aktivity. Je vybaven dobíjecí baterií s výdrží až 5 dnů, upravitelnou délkou náramku a je vodotěsný.

Zde si můžete ověřit, zdali je váš telefon podporován.

Technické parametry

Základní parametry

Displej:

Ano

Podporované OS:

Android, iOS, Windows Phone

Barva:

Modrá

Funkce

Měření tepu:

bez podpory

Notifikace:

Ano

Výrobce Fitbit
Displej Ano
Snímač tepové frekvence Ano
Kompatibilní s Android Ano
Kompatibilní s iOS Ano
Typ Náramek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Fitbit Ace užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Virtuální realita nebo GPS Lokátory.