Fitbit Flex

Cena produktu Fitbit Flex není známa.

 

Popis produktu Fitbit Flex: Fitness náramek sledující kolik kroků uděláte, vzdálenost, aktivní minuty, spálené kalorie, naspané hodiny a kvalitu spánku. Synchronizace pomocí Bluetooth 4.0, on-line deník na Fitbit.com, LED in... > více informací


Fitbit Flex - popis

nahoru

Fitness náramek sledující kolik kroků uděláte, vzdálenost, aktivní minuty, spálené kalorie, naspané hodiny a kvalitu spánku. Synchronizace pomocí Bluetooth 4.0, on-line deník na Fitbit.com, LED indikace dosažených cílů, vibrační budík, Li-Pol baterie s výdrží až 5 dní, součástí Bluetooth adaptér a malý a velký pásek přes ruku.

Zlepšete si svou kondici s velmi oblíbenými monitorovacími náramky od společnosti Fitbit. Tato společnost vydala novou edici náramků s označením Flex, které vám pomohou s tréninkem nebo s optimalizací vašeho zdravého životního stylu.

Monitorovací funkce
Tenký, stylový fitness náramek Fitbit Flex je s vámi po celou dobu. Během dne sleduje kolik kroků uděláte, vzdálenost, aktivní minuty a spálené kalorie. V noci sleduje naspané hodiny, kvalitu spánku a probudí vás příjemně pomocí vibrací díky vestavěné funkci budíku.

Bezdrátová synchronizace
Fitbit Flex automaticky synchronizuje pomocí Bluetooth 4.0 připojení data s PC, iOS a s Android zařízeními s podporou Bluetooth, což vám dává neustálý přístup k vašim statistikám po celý den.

On-line statistiky
On-line účet na stránkách Fitbit.com nabízí nepřeberné množství funkcí pro sledování dosažených cílů, zadávání aktivit, jídel a jídelníčku, získávání ocenění, nebo možnost soutěžit s přáteli a rodinou.

Klíčové vlastnosti
Náramek Fitbit Flex obsahuje indikaci pomocí pěti LED diod, kdy každá znamená 20% vašeho cíle. Zdolaných kroků, vzdálenosti nebo spálených kalorií. Stačí si jen vybrat, který z cílů chcete zobrazit. K napájení mu slouží Li-Pol baterie s výdrží až 5 dní. Součástí balení je nabíjecí USB kabel, Bluetooth adaptér pro synchronizaci a dva pásky přes ruku – malý s průměrem 140 - 176 mm a velký s průměrem 161 - 209 mm pro možnost výběru vhodné velikosti.

Výrobce Fitbit
Kompatibilní s Android Ano
Kompatibilní s iOS Ano
Typ Náramek

Fitbit Flex - recenze

Fitbit Flex vs. Sony SmartBand SWR10 | Porovnání chytrých náramků | MegaDuel.cz

MegaDuel.cz
07.06.2015 - 00:35:55

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Fitbit Flex užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Virtuální realita.

Nejlevnější Fitbit Flex akční ceny - Levné Fitbit Flex

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Fitbit Flex stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Fitbit Flex najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chytré hodinky a náramky.