Fitbit Surge Small

Cena produktu Fitbit Surge Small není známa.

 

Popis produktu Fitbit Surge Small: Chytré hodinky se snímačem tepové frekvence jsou vynikající nástrojem pro sledování sportovních výkonů, denní aktivity, spánku, upozorní na zmeškané události a umožní ovládání hudebního přehrávače... > více informací


Fitbit Surge Small - popis

nahoru

Chytré hodinky se snímačem tepové frekvence jsou vynikající nástrojem pro sledování sportovních výkonů, denní aktivity, spánku, upozorní na zmeškané události a umožní ovládání hudebního přehrávače. Monochromatický LCD displej, GPS, 3-osý akcelerometr, 3-osý gyroskop, digitální kompas, výškoměr, snímač okolního světla, vibrační motůrek, synchronizace dat přes Bluetooth 4.0, nabíjecí baterie s výdrží až 7 dní a rychlé nabíjení (1-2 hodiny), velikost S pro zápěstí s obvodem 140 - 170 mm.

Fitbit přináší další vynikající výrobek v oblasti nositelné elektroniky v podobě chytrých hodinek Fitbit Surge, které Vám pomohou s tréninkem, zlepšením zdravého životního stylu nebo upozorní na zmeškané události z podporovaných aplikací a ovládání hudebního přehrávače. Zlepšete si svou kondici a buďte v kontaktu za pomoci chytrých hodinek Fitbit Surge.

Funkce pro zdraví
Hodinky umožňují pohodlně a efektivně zaznamenat Vaši denní i noční aktivitu. Monitoruje se například srdeční tep, ušlá vzdálenost, spálené kalorie, zdolaného převýšení a samozřejmě nechybí ani sledování kvality spánku.

Multisportovní využití
S multisportovními funkcemi umožní Surge sledovat každý aspekt tréninku. Nyní můžete zaznamenávat běh, turistiku, posilování a další sportovní aktivity, a využívat komplexní analýzy výkonů a sledovat své zlepšení v průběhu času. Maximalizujte účinnost tréninku, udržujte správnou intenzitu a sledujte spálené kalorie s pokročilým sledováním tepové frekvence přímo na zápěstí. S nepřetržitým sledováním tepové frekvence, Vás Surge udrží v optimální zóně celý den i během tréninku.

Vestavěný GPS přijímač
Vestavěný velmi citlivý GPS přijímač umožní velmi přesně sledovat vzdálenost, rychlost a převýšení. To dodává komplexnost všem statistikám a grafům o cvičení a pokroku v tréninku.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Sledování kvality spánku a ranní buzení
Hodinky nezahálí ani večer, když jdete spát monitorují Váš spánek, protože se také jedná o důležitou část Vašeho života, kdy jak se říká, dobíjíte baterie na další den. Nasbírané informace o délce a kvalitě spánku si můžete prohlédnout po synchronizaci s podporovaným přístrojem na přehledných grafech. Ranní vstávání Vám pak může ulehčit tichý budík, který je pro hodně lidí daleko příjemnější než klasické hlasité tóny normálních budíků.

Dlouhá výdrž
Integrovaná byla kvalitní nabíjecí baterie s dlouhou životností, která umožňuje udržet hodinky ve sledovacím režimu až 7 dní. Baterie je typu Li-pol a doba nabíjení přístroje je velmi nízká. Doba do plného nabití trvá pouze 1 až 2 hodiny.

Snadná synchronizace dat
Propojení s počítačem, notebookem nebo chytrými mobilními přístroji je realizované pomocí bezdrátového Bluetooth rozhraní verze 4.0. Díky tomu budete moci snadno a rychle sledovat vaše pokroky v podrobných grafech a tabulkách, které Vám mohou pomoci odhodlat se k dalšímu cvičení.

Klíčové vlastnosti
Chytré hodinky Fitbit Surge jsou vynikající nástrojem pro sledování sportovních výkonů, denní aktivity, spánku, upozorní na zmeškané události a umožní ovládání hudebního přehrávače. Jsou vybaveny bezdrátovým Bluetooth 4.0 rozhraním pro synchronizaci s chytrými mobilními přístroji, PC nebo notebookem. K zobrazení a slouží dotykový monochromatický LCD displej. Jsou vybaveny GPS, 3-osým akcelerometrem, 3-osým gyroskopem, digitálním kompasem, optickým snímačem srdečního tepu, výškoměrem, snímačem okolního světla a vibračním motůrkem. Hodinky jsou odolné vodě do 5 ATM a k napájení slouží vestavěná Li-Pol nabíjecí baterie s výdrží až 7 dní. Jsou dostupné ve velikostech S - (obvod zápěstí 140 - 170 mm), L (obvod zápěstí 161 - 200 mm) a XL (obvod zápěstí 198 - 230 mm).

Výrobce Fitbit
Kompatibilní s Android Ano
Kompatibilní s iOS Ano
Typ Hodinky

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Fitbit Surge Small užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Virtuální realita.

Nejlevnější Fitbit Surge Small akční ceny - Levné Fitbit Surge Small

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Fitbit Surge Small stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Fitbit Surge Small najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chytré hodinky a náramky.