HLEDEJCENY.cz

Forever ForeVive SB-320 - porovnání cen

Forever ForeVive SB-320

Cena od 1 325 Kč do 1 500 Kč

Forever ForeVigo SB-320
Hodinky Forever ForeVigo SB-320 v sobě kombinují stylový design a chytré funkce, jsou navrženy pro vaše dokonalé pohodlí a bezstarostné používání – každý den, při každé příležitosti.

* Monitor srdečního tepu
* Voděodolné provedení - IP67
* Bluetooth 4.2 připojení
* Až 10 dní provozu na jedno nabití, v pohotovostním režimu až 25 dní

Přizpůsobí se vám
Vzhled hodinek můžete v mžiku změnit. Chystáte se do společnosti? Pak změňte pásek za ten, který se bude perfektně hodit k vašemu outfitu. Změna pásku je velmi jednoduchá a zabere vám jen pár sekund.

Celodenní monitor vašich aktivit
Nejen že hodinky pravidelně počítají kroky a sledují ušlou vzdálenost, přehled budete mít i o množství spálených kalorií a kvalitě spánku. Navíc hlídají i vaše srdce - nechybí jim kvalitní senzor srdečního tepu, díky němuž budete mít perfektní přehled o své kondici a jejím postupném zlepšování. A abyste byli vždy správně motivováni, můžete si na každý den nastavit cíle, kterých chcete dosáhnout.

Ovládejte hudbu
Technologie Bluetooth 4.2 vám umožní rychlé a snadné připojení k vašemu chytrému telefonu. To vám umožní přijímat přímo na zápěstí notifikace, a navíc i ovládat hudbu přehrávanou telefonem. Nebudete tak muset vyndávat telefon z kapsy pokaždé, když vám zapípá nebo kdykoliv si budete chtít změnit skladbu. To vám přijde vhod například během tréninku nebo v přeplněné veřejné dopravě.

Klíčové vlastnosti
Chytré hodinky ve stylovém designu. Monitor spálených kalorií. Informace o čase. Měření ušlé vzdálenosti. Senzor srdečního tepu. Monitor spánku. Kulatý 1,3" IPS displej, rozlišení 240 x 240 pixelů. Baterie s kapacitou 180 mAh, výdrž až 10 dní, 25 dní v pohotovostním režimu. Doba nabíjení 2 hodiny. Bluetooth 4.2. Ovládání hudebního přehrávače + notifikace. Kompatibilní s OS Android, iOS. Vodotěsnost IP67.

Technické parametry

Kompatibilní s OS:

Android, iOS

Hmotnost [g]:

45

Měření tepu:

přímé měření

Notifikace:

Ano

Základní parametry

Kompatibilní s OS:

Android, iOS

Bluetooth verze:

4,2

Barva:

Černá

Technické parametry

Úhlopříčka displeje ["]:

1,3

Předpokládaná výdrž baterie [dnů]:

10

Kapacita baterie [mAh]:

180

Typ voděodolnosti:

IP67

Voděodolnost:

Ano

Materiál

Materiál pouzdra:

Kov

Funkce

Měření tepu:

přímé měření

Notifikace:

Ano

Ovládání

Tlačítka:

Ano

Dotykový displej:

Ano

Senzory

Akcelerometr:

Ano

Rozměry

Hmotnost [g]:

45

 

Všechny obchody

Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu

© 2020 HLEDEJCENY.cz