Fossil Venture HR Steel

Cena produktu Fossil Venture HR Steel není známa.

 

Popis produktu Fossil Venture HR Steel: Inteligentní hodinky Fossil Venture HR jsou zařízením, které ve společnosti zaujme svou nebývalou elegancí, ale nic to neubírá na jeho praktickém využití při ostatních aktivitách, jako jsou nejrůz...  Více informací


Fossil Venture HR Steel - popis

Inteligentní hodinky Fossil Venture HR jsou zařízením, které ve společnosti zaujme svou nebývalou elegancí, ale nic to neubírá na jeho praktickém využití při ostatních aktivitách, jako jsou nejrůznější druhy sportů. Tento model kombinuje klasický design hodinek, avšak protkán je moderními technologiemi a svým uživatelům nabídne nekonečně mnoho možností, jak jej používat. Hodinky vás informují o aktuálním dění, můžete s nimi dokonce i platit a přizpůsobit si je dle své aktuální nálady.

Maximální přehled
Jediným pohledem na displej hodinek budete mít přehled o tom, zda nemáte příchozí SMS zprávu, email, nebo hovor. Po spárování hodinek s mobilním telefonem přes bezdrátovou technologii Bluetooth 4.1 získáte maximální výhody flexibility. Podpora pro spárování je u všech zařízení s operačním systémem Android a nebo také iOS 6.0 a novější. Bleskově se přes hodinky dostanete do osobního kalendáře, abyste věděli, kdy si sjednat schůzku, nebo okamžitá kontrola sociálních sítí.

Elegantní hodinky, kterými zaujmete ve společnosti, ale poslouží vám také jako monitoring při sportu.

Plaťte hodinkami
Neztrácejte čas hledáním peněženky při platbě na přepážkách. Pro provádění plateb můžete využít své hodinky, díky zabudovanému NFC čipu a podpoře Google Pay. Jednoduše si uložte do hodinek vaši kreditní kartu, kterou nadále bude přístroj simulovat při platbách.Vynikající GPS
Zapomeňte na telefon. Využijte například při běhu vestavěný senzor GPS polohy přímo ve vašich hodinkách. Zvládne sledovat uběhnutou vzdálenost a spolu s několika dalšími senzory, jako je např. akcelerometr či krokoměr, geniálně monitoruje váš trénink.Sledování srdce
Neponechávejte nic náhodě a při zátěži si nechte hlídat správnou srdeční frekvenci. Hodinky Fossil Sport vám u toho budou maximálně nápomocny, kdy přímo na jejich displeji uvidíte záznam o aktuální srdeční činnosti. Nemusíte se tak obávat ani náročnějších tréninků.


Vysoká voděodolnost
Pot při tréninku, intenzivní monitoring při plavání, nebo jen tak běžné mytí rukou a sprchování, to vše můžete provádět bez nutnosti sundávání hodinek. Ty disponují voděodolností 3 ATM, a tak při veškerých aktivitách, kde hrozí kontakt s vodou či tekutinou zůstanou bezproblémově funkční.


Blesková oznámení
Jakmile vám přijde SMS zpráva, nebo email, nebo dokonce bude zvonit příchozí hovor, hodinky vám to ihned oznámí. Nemusíte se např. na schůzi nebo v divadle bát, že byste kvůli upozornění od hodinek vyrušovali, hodinky provádějí oznámení jemnými vibračními impulsy.Přizpůsobte si vše podle sebe
Nastavte si základní rozhraní hodinek tak, aby se vám s nimi příjemně spolupracovalo. Změňte si motiv spořiče displeje a nebo si vyberte některou z nabízených variant ciferníku přesně tak, abyste se cítili při kontaktu s hodinkami dobře naladěni. Hodinky jsou kompatibilní se všemi vyměnitelnými pásky o šířce 18 milimetrů.

Výrobce Fossil
Typ Hodinky
GPS
Informace o parametru GPS
Ano
NFC
Informace o parametru NFC
Ano
Typ voděodolnosti
Informace o parametru Typ voděodolnosti
3 ATM
Kompatibilní s iOS Ano
Zobrazení času Ano
Displej Ano
Bluetooth Ano
Krokoměr Ano
Akcelerometr Ano
Voděodolný Ano
Kompatibilní s Android Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Fossil Venture HR Steel užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Virtuální realita nebo GPS Lokátory.