Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Wearables > Chytré hodinky a náramky >

Garmin - Fenix 3 Sapphire Silver Performer

Garmin - Fenix 3 Sapphire Silver Performer

Cena produktu Garmin - Fenix 3 Sapphire Silver Performer není známa.

 

Popis produktu Garmin - Fenix 3 Sapphire Silver Performer: Pánské hodinky Garmin. Materiál řemínku a jeho zapínání je vybíráno velice pečlivě.Hodinky Garmin nejsou odolné proti vlhkosti. V případě že přijdou do přímého styku s vodou, dojde k závažnému po... > více informací


Garmin - Fenix 3 Sapphire Silver Performer - popis

nahoru

Pánské hodinky Garmin. Materiál řemínku a jeho zapínání je vybíráno velice pečlivě.Hodinky Garmin nejsou odolné proti vlhkosti. V případě že přijdou do přímého styku s vodou, dojde k závažnému poškození strojku, poťažmo celých hodinek. Snažte se je tedy před zvýšenou vlhkostí , vodou a sněhem chránit.Stejně jako vše ostatní, i hodinky vyžadují občasnou péči. Neuškodí jim občasné povrchové čištění v podobě odstranění prachu a jiných drobných nečistot. Ty pak ve spojení s lidským potem vytvářejí nepříjemný maz, který nepůsobí nejlépe.

Výrobce Garmin

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Garmin - Fenix 3 Sapphire Silver Performer užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Virtuální realita.

Nejlevnější Garmin - Fenix 3 Sapphire Silver Performer akční ceny - Levné Garmin - Fenix 3 Sapphire Silver Performer

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Garmin - Fenix 3 Sapphire Silver Performer stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Garmin - Fenix 3 Sapphire Silver Performer najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chytré hodinky a náramky.