Garmin Forerunner 620 HR

Cena produktu Garmin Forerunner 620 HR není známa.

 

Popis produktu Garmin Forerunner 620 HR: Profesionální tréninkové hodinky s barevným displejem, řadou exkluzivních funkcí, prodlouženou výdrží baterie a připojením k mobilním telefonům a Wi-Fi. Citlivý GPS přijímač, 2,54 cm barevný displ... > více informací


Garmin Forerunner 620 HR - popis

nahoru

Profesionální tréninkové hodinky s barevným displejem, řadou exkluzivních funkcí, prodlouženou výdrží baterie a připojením k mobilním telefonům a Wi-Fi. Citlivý GPS přijímač, 2,54 cm barevný displej s rozlišením 180 x 180 pixelů, jednoduché a přehledné menu, voděodolné provedení, pokročilé tréninkové funkce, jako např. Virtual Partner, intervalové tréninky, plánování tréninků, zvukový i vibrační alarm, tréninkový efekt, VO2Max, doba odpočinku, čas dotyku se zemí, vertikální oscilace a mnoho dalších, funkce AutoLap, AutoPause a mnoho dalších, propojení s PC, měkký hrudní pás v balení.

Nové běžecké hodinky Garmin Forerunner 620 patří na absolutní špičku mezi běžeckými GPS sporttestery. Navazují na vynikající model Forerunner 610, nabízí ale ještě preciznější zpracování, nižší hmotnost a řadu nových funkcí. Forerunner 620 je pomocí jediného snímače na hrudi schopen zjistit srdeční tep, kadenci, dobu dotyku nohy se zemí, vertikální oscilaci, ale také po ukončení tréninku spočítat hodnotu VO2Max. Díky pohybovému čidlu, které je umístěno v hodinkách, navíc měří tempo a vzdálenost i při běhu na pásu.

Měkký hrudní pás v balení
Díky přibalenému měkkému hrudnímu pásu získáte dokonalý přehled o tepové frekvenci při zatížení a můžete tak optimalizovat tréninkovou zátěž a celkovou účinnost tréninku.

Vynikající partner pro trénink
Kromě hodnoty VO2Max vypočtou hodinky i dobu potřebnou na regeneraci a kdy je vhodné absolvovat další fyzickou aktivitu. Jako zajímavost odhadnou časy, které byste teoreticky dosáhli na tratích 10km, půlmarathon a marathon. Ve výbavě hodinek najdete funkci Virtuální tréninkový partner, plánování intervalových tréninků, AutoLap, AutoPause a mnoho dalších funkcí. Ke každému měřenému záznamu máte k dispozici informace o datumu, času, pozici, výšce, srdečním tepu, tampu/rychlosti, kadenci, vertikální oscilaci, času dotyku se zemí a mnoho dalších údajů.

Vysoká univerzálnost
Díky GPS přijímači není Forerunner 620 závislý na žádných dodatečných čidlech a můžete jej využít pro různé sportovní aktivity. Snadno změříte potřebné údaje jak u běžných disciplín, jako je běh nebo cyklistika, ale i u disciplín, kde je měření rychlosti či zdolané vzdálenosti velmi obtížné (in-line bruslení, běžecké či sjezdové lyžování, jízda na koni ...).

Široké možnosti připojení
Forerunner 620 nabízí nejen připojení ANT+ a USB, ale také Bluetooth Low Energy pro spojení se smartphony a především Wi-Fi. Pokud hodinky přihlásíte k Wi-Fi síti, jsou automaticky schopné stahovat do tréninkového deníku nové záznamy, a pomocí Wi-Fi také aktualizovat operační systém hodinek.

Připojení k chytrým telefonům
Forerunner 620 je nově doplněn o možnost připojení k chytrým telefonům s operačním systémem Android a iOS pomocí Bluetooth LowEnergy přenosu. Umožňuje tak automatické odesílání tréninkových záznamů na tréninkový server okamžitě po ukončení aktivity. Další dostupnou funkcí je on-line sledování pozice běžce na trati. Přátelé nebo trenér mohou s funkcí Live Tracking sledovat na internetu váš výkon. Hodinky každou minutu odesílají na tréninkový server informace o vaší pozici, tepu, tempu/rychlosti, výšce a všichni, kteří mají k dispozici odkaz se mohou živě dívat na průběh sportovního výkonu.

Připojte k PC a získejte dokonalý přehled o tréninku
Pro vyhodnocení tréninku nabízí připojení k PC pomocí USB portu (slouží také k nabíjení vnitřního akumulátoru). Pro vyhodnocení tréninku máte k dispozici tréninkový server Garmin Connect. Tréninkový server Garmin Connect je webovou aplikací, přistupuje se tudíž k němu prostřednictvím internetu.

Klíčové vlastnosti
Tréninkové hodinky Forerunner 620 zaujmou skvělým designem v provedení sportovních hodinek. Barevný displej kulatého tvaru s průměrem 2.54 cm a rozlišením 180 x 180 pixelů přehledně zobrazuje veškeré tréninkové údaje. Vnitřní paměť má kapacitu na uložení až 200 tréninkových hodin a můžete využívat pokročilé tréninkové funkce, jako např. Virtual Partner, intervalové tréninky, plánování tréninků, zvukový i vibrační alarm, tréninkový efekt, VO2Max, doba odpočinku, čas dotyku se zemí, vertikální oscilace a mnoho dalších. Nechybí funkce klasických hodinek (datum, čas, budík) a možnost připojení pomocí USB 2.0, ANT+, Bluetooth LowEnergy a Wi-Fi. Výhodou přístroje je i obstojná odolnost pro použití v extrémních podmínkách - pouzdro je robustní, voděodolné, takže by mu nemělo vadit ani nepříznivé počasí. Sporttester váží přibližně 43,6 gramů a jeho baterie vydrží cca 6 týdnů v režimu hodinek a až 10 hodin v režimu tréninku se zapnutým GPS.

Výrobce Garmin
Kompatibilní s Android Ano
Kompatibilní s iOS Ano
Typ Hodinky

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Garmin Forerunner 620 HR užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Virtuální realita.

Nejlevnější Garmin Forerunner 620 HR akční ceny - Levné Garmin Forerunner 620 HR

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Garmin Forerunner 620 HR stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Garmin Forerunner 620 HR najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chytré hodinky a náramky.