Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Wearables > Chytré hodinky a náramky >

Garmin vívoactive 3 Music

Garmin vívoactive 3 Music

Cena produktu Garmin vívoactive 3 Music není známa.

 

Popis produktu Garmin vívoactive 3 Music: * Trocha hudby během cestování Máte oblíbenou píseň, která vám pomůže zdolat závody nebo náročné tréninky? Nyní můžete mít uloženo až 500 skladeb přímo na vašem hodinkách, abyste poslouchali...  Více informací


Garmin vívoactive 3 Music - popis

* Trocha hudby během cestování
Máte oblíbenou píseň, která vám pomůže zdolat závody nebo náročné tréninky? Nyní můžete mít uloženo až 500 skladeb přímo na vašem hodinkách, abyste poslouchali bez použití telefonu na cestách. Jednoduše můžete přenášet hudbu z počítače a pak zkompilovat svůj oblíbený seznam skladeb pro snadné poslech prostřednictvím kompatibilních Bluetooth sluchátek (prodávají se samostatně). Můžete dokonce synchronizovat své pečlivě vytvořené seznamy skladeb z vybraných hudebních streamovacích služeb na vaše hodinky.
* Váš plán k úspechu
Ať už jste ve městě nebo na silnici, všechny hodinky Fénix 5 Plus nabízejí vestavěné mapovací a navigační funkce, které vám pomohou udržovat orientaci a trasu. Plnobarevné mapování TOPO je vybaveno mapovými údaji optimalizovanými pro okamžitou navigaci a sledování polohy. Pro běžce a cyklisty zařízení obsahuje také trasy Trendline, které využívá miliardy mil údajů z Garmin Connect™, které vám pomohou najít a sledovat nejlepší cesty a trasy.
* Garmin Pay™

vívoactive 3 je náš první nositelný doplněk Garmin Pay, který vám umožní zaplatit za nákup s hodinkami. Použijte ho téměř kdekoliv, kde můžete využít bezkontaktní platbu. Takže pokud jste nechali svou peněženku ve vaší skříni nebo jste ji zapomněli, ranní káva může být stále vaší. Stačí klepnout a jít.
* funkce zatím nedostupná, spuštění již brzy!:
* Garmin Connect IQ™

vívoactive 3 je kompatibilní s naším obchodem Connect IQ™, kde si můžete stáhnout hodinky, widgety a aplikace, které umožňují přechod ze SmartWatch na hodinky. Mějte přehled o příchodu vašeho Uber-u, zapněte své domácí osvětlení pomocí aplikace SmartThings a dokonce pomocí aplikace AccuWeather MinuteCast zjistěte, kdy bude pršet.
* Více sportů

S více než 15 předinstalovanými sportovními aplikacemi je snadné najít zábavný způsob, jak zůstat aktivní. Jděte na golfové hřiště, jděte na jízdu na kole, dejte si jógu, nebo si dokonce vyzkoušejte své ruce na stand-up paddle boarding. Když vycházíte ven, zabudovaný GPS vám umožní sledovat informace o zvolené aktivitě – bez potřeby telefonního připojení. Od snowboardingu až po plavání a nejméně tucet dalších možností.:
* Denní monitorování fitness a úrovně stresu
Pomocí technologie srdečního tepu Elevate™ na zápěstí vám vívoactive 3 umožňuje sledovat klíčové aspekty vaší zdatnosti a stresu, abyste věděli, jak vaše tělo reaguje za různých okolností. Například je schopen odhadnout váš VO2 max a fitness věk – 2 indikátory fyzické kondice, které se mohou často časem vylepšovat pravidelným cvičením. Také sleduje vaši variabilitu srdeční frekvence (HRV), která se používá pro výpočet a sledování vaší úrovně stresu. vievoactive 3 vás může upozornit, kdy fyzické nebo emocionální zdroje způsobují zvýšení vaší úrovně stresu, takže můžete najít způsob, jak zmírnit tlak.
* Vždy připojen

Po spárování s kompatibilním smartphonem budete moci přijímat a dokonce odpovídat na textové zprávy a zobrazovat aktualizace sociálních sítí, e-maily a další údaje přímo na zápěstí. Nalézt telefon, přistupujte k ovládání hudby a nechte své přátele sledovat vaše sporty. Dokončené aktivity se dokonce automaticky předají do naší online komunity fitness.:

Vlastnosti
* vívoactive 3 monitoruje kvalitu odpočinku
* Sledujte svůj postup k dosažení kýžené cílové váhy prostřednictvím detailních záznamů kalorií, které jste spálili během celého dne, během fitness aktivit včetně hodnoty bazálního metabolismu
* Zcela nový typ Puls – Garmin Elevate Puls na zápěstí – vám poskytne informace o vašem průměrném klidovém pulsu v úderech za minutu, jakož i aktuální puls
* Podle úrovně aktivity vívoactive 3 sám přiřadí osobní a dosažitelné cíle každé ráno. Hned, jak dosáhnete tyto cíle, automaticky vás posouvá k dosažení nového cíle na další den.
* Hodinky jsou navrženy tak, abyste je mohli nosit 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Na zápěstí máte přehled nejen o svých cílech a postup při jejich postupném dosahování, ale io čase, nových sms, mailech či zmeškaných hovorech
* Díky zabudovanému barometrickému výškoměru vívoactive 3 počítá nastoupané a sjede patra, a tím získáváte extra body v rámci sledování denní aktivity.
* Hodinky jsou vodotěsné (5ATM), takže se s nimi můžete bez obav sprchovat, plavat.
* Monitorujte svůj pokrok v dosahování cílů aerobní aktivity, které jsou stanoveny na základě doporučení světových zdravotnických organizací jako American Heart Association, U.S. Centers for Disease Control and Prevention a World Health Organization
* Buďte aktivní! K pohybu vás motivuje výzva na pohyb spolu se zavibrováním po hodině bez pohybu. Každých 15 minut nečinnosti se rozsvítí další díl.
* zaznamenávají každý váš krok. Na displeji vidíte aktuální počet kroků, kolik kroků ještě zbývá přejít na splnění denního cíle, kalorie, vzdálenost.
* Dotykový displej je perfektně čitelný na přímém slunci i ve tmě, díky podsvícení.
* Poslouchejte hudbu ze svého smartphonu a ovládejte přehrávání přes vívoactive 3.
* Move IQ automaticky rozliší aktivity jako chůze, běh, cyklistika, plavání a eliptický trenažér aniž byste museli zapnout časovat aktivity.
* Přizpůsobte a měňte si své hodinky podle nálady a potřeb, díky aplikacím a nástrojům přes nové rozhraní Garmin Connect IQ ™.
* Nová funkce odhadu VO2 max na základě údajů o srdečním tepu z Elevate Puls na zápěstí vám poskytne přesnější obraz o úrovni vaší kondice.
* Nová funkce počítání opakování pro silový trénink sleduje nejen počet opakování, ale i série a čas odpočinku mezi sériemi.
* První smarthodiny Garmin s novou funkcí Garmin Pay Garmin Pay ™, se kterými můžete bezkontaktně platit za své nákupy.

Obsah balení
* vívoactive 3 Music
* nabíjecí/datový kabel,
* uživatelská příručka.

Výrobce Garmin
Krokoměr Ano
Výškoměr Ano
Barometr Ano
Snímač okolního světla Ano
Snímač tepové frekvence Ano
GPS Ano
Dotyková obrazovka Ano
Typ Hodinky
Typ voděodolnosti 5 ATM
Zobrazení času Ano
Displej Ano
Bluetooth Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Garmin vívoactive 3 Music užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Virtuální realita nebo GPS Lokátory.