Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Wearables > Chytré hodinky a náramky >

Garmin Vivoactive HR Optic

Garmin Vivoactive HR Optic

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Garmin Vivoactive HR Optic není známa.

 

Popis produktu Garmin Vivoactive HR Optic: - všestranné, tenké, lehké, chytré GPS hodinky - doba provozu až 10 hodin s GPS/ až 3 týdny v režimu hodinek - možnost připojení externích čidel (ANT+) - motivuje k lepším výkonům - možné využ... > více informací


Garmin Vivoactive HR Optic - popis

nahoru

- všestranné, tenké, lehké, chytré GPS hodinky
- doba provozu až 10 hodin s GPS/ až 3 týdny v režimu hodinek
- možnost připojení externích čidel (ANT+)
- motivuje k lepším výkonům
- možné využít pro sportování, golf, či jen jako monitor denních aktivit
- technologie Bluetooth (SMART funkce - e-maily, sms, volání, aj.)
- v ceně balení optický snímač tepové frekvence ( umístění na zápěstí)

Garmin Vívoactive v sobě skrývá kombinaci funkcí které využijí jak sportovci, milovníci golfu, tak i běžní lidé, kteří chtějí mít přehled o svých denních výsledcích.
Nové Vívoactivy jsou chytré hodinky. Lehké, tenké, dobře čitelné na slunci (barevný displej) s výdrží baterií až 10 hodin se zapnutou GPS, při použití běžných hodinek až 3 týdny. Umějí se spárovat (pomocí Bluetooth) s chytrými mobilními telefony. Dokáží pak na displeji zobrazit notifikace (e-maily, zprávy, volání, informace o počasí, upozornění na změnu teploty, aj..). V případě potřeby najdou váš mobilní telefon. Můžete jimi ovládat kameru VIRB.
Vívoactive dokáže monitorovat vaše celodenní aktivity. Sleduje ušlou vzdálenost, počet kroků, spálené kalorie. Můžete si nastavit také denní cíl (kolik chcete za den ujít kroků) a poté vám hodnky ukazují kolik vám ještě zbývá, či kolik máte navíc. Při delším sezení vás upozorní zprávou na displeji.
Hodinky lze využít pro různé sporty počínaje plaváním, kdy rozpoznají plavecký styl, spočtou délky bazénu, a jiné veličiny. Dále pak Vívoactive má využití i v golfu. Umí zobrazit vzdálenost ke konci, středu a začátku jamkoviště, vést individuální skórkartu, měřit délku odpalu. V hodinkách je přednahraná databáze více jak 38 000 světových hřišť. Při běhu, chůzi, jízdě na kole, in-line, apod., pak dokáží přesně zaznamenat rychlost/tempo, vzdálenost, čas. Případně ve spojení se snímačem tepové frekvence i spálené kalorie a tepovou frekvenci
Tyto všechny záznamy lze vyhodnotit přes Garmin Connect, pomocí vašeho chytrého mobilního telefonu, nebo při připojení k PC. Aktivity lze pak sdílet či analyzovat.
Podporuje také otevřenou platformu pro nositelnou elektoniku umožňující vývojářům programovat aplikace pro nové typy hodinek Garmin, jako jsou alternativní vzhledy obrazovek, tréninkové programy, podpora pro další příslušenství, apod. Tato služba se nazývá Connect IQ

Obsah balení:
- Vívoactive
- Optický snímač tepové frekvence ( umístění na zápěstí)
- napájecí a datový klip
- návod k použití

Výrobce Garmin
Typ Hodinky
Kompatibilní s Android Ano
Kompatibilní s iOS Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Garmin Vivoactive HR Optic užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Virtuální realita.

Nejlevnější Garmin Vivoactive HR Optic akční ceny - Levné Garmin Vivoactive HR Optic

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Garmin Vivoactive HR Optic stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Garmin Vivoactive HR Optic najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chytré hodinky a náramky.