Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Wearables > Chytré hodinky a náramky >

Garmin Vivoactive HR Premium

Garmin Vivoactive HR Premium

Cena produktu Garmin Vivoactive HR Premium není známa.

 

Popis produktu Garmin Vivoactive HR Premium: Chytré hodinky s řadou funkcí a barevným displejem pro dokonalý přehled o pohybových aktivitách ve dne i v noci. Citlivý GPS přijímač, připojení Bluetooth pro mobilní telefony, vestavěné aplikace ... > více informací


Garmin Vivoactive HR Premium - popis

nahoru

Chytré hodinky s řadou funkcí a barevným displejem pro dokonalý přehled o pohybových aktivitách ve dne i v noci. Citlivý GPS přijímač, připojení Bluetooth pro mobilní telefony, vestavěné aplikace pro sport (běh, golf, cyklistika, plavání, monitor aktivity), notifikace o událostech (SMS, volání, email apod.), podpora platformy Connect IQ, automatická synchronizace s deníkem Garmin Connect přes připojený smartphone, kompatibilní s ANT+ snímači srdečního tepu, odolnost proti vodě do 5 ATM, napájení interní baterie s výdrží až 3 týdny (s GPS 10 hodin), hmotnost cca. 38 g, snímač srdečního tepu v balení.

Chytré GPS hodinky GARMIN Vivoactive přináší řadu exkluzivních funkcí pro zdravý životní styl, sport a mobilní komunikaci. Mezi přednosti patří vysoce citlivý GPS přijímač v kombinaci s vestavěnými aplikacemi pro sport, komunikace s mobilními telefony přes bezdrátové rozhraní Bluetooth, chytré funkce pro SMS, emaily a hovory, monitor denní aktivity a spánku. Dokáží motivovat k lepším výkonům a zobrazují výzvy k pohybu. Jsou tenké, lehké, obsahují skvělý barevný displej a v režimu hodinek Vám baterie vydrží až 3 týdny.

Pokročilé sportovní aplikace
Vivoactive mají vestavěné sportovní aplikace, které jsou schopny sledovat Váš pokrok, i když nejsou připojeny k mobilnímu telefonu. Jednoduše vyberte na obrazovce jednu z GPS-asistovaných aplikací pro běh, golf a cyklistiku, nebo aplikací pro plavání a sledování činnosti.

Notifikace o událostech
Chytré hodinky jsou schopny po Bluetooth spojení s mobilním telefonem informovat o řadě událostí. Zobrazí nebo vibračně upozorní na příchozí nebo zmeškaná volání, SMS, emaily a události z kalendáře. Na to vše Vás hodinky dokáží upozornit. Přes hodinky je možné ovládat také multimediální přehrávač v mobilním telefonu.

Přehled o aktivitách po celý den
Na kvalitním displeji je možné sledovat: čas, počet kroků, plnění denního cíle, spálené kalorie, prošlou vzdálenost, indikátor nečinnosti, aktuální mód (den/noc), upozornění a řadu dalších informací. Po přepnutí do nočního režimu zaznamenají hodinky kvalitu vašeho spánku a v deníku Garmin Connect můžete dění během spánku navíc podrobně vyhodnotit.

Dosáhněte zdravějšího životního stylu
Na základě sledování aktivity je Vivoactive schopen navrhnout denní cíl, který je pro Vás nejlepší. Díky pravidelnému vyhodnocení aktivit a individuálnímu přizpůsobení denního cíle Vás Vivoactive motivuje k dosažení zdravějšího životního stylu. Náramek sleduje čas, po který se nehýbáte a včas Vás upozorní na potřebu přestávky, což je ideální např. v kancelářském prostředí při dlouhém sezení u počítače.

Otevřená platforma Connect IQ
Díky podpoře otevřené platformy Connect IQ je umožněno vývojářům programovat aplikace pro nové typy hodinek Garmin. Získáte tak možnost využívat alternativní vzhledy obrazovek, tréninkové programy, nebo podporu pro další příslušenství.

Dokonalý přehled s tréninkovým deníkem Garmin Connect
Všechny naměřené hodnoty jsou průběžně zaznamenávány hodinkami a synchronizovány s chytrým telefonem a následně je možné přenést data do deníku Garmin Connect. Ten je dostupný pomocí webového prohlížeče nebo mobilní aplikace pro Android či iOS platformy. S deníkem získáte dokonalý přehled o statistikách a pokroku.

Podpora příslušenství ANT+
Vivoactive podporuje příslušenství ANT+, takže můžete pohodlně připojit snímač srdečního tepu. Přes dotykový displej náramku můžete také ovládat záznam videa a pořizování fotografií pomocí outdoorové kamery Garmin VIRB.

Snímač srdečního tepu v balení
Díky přibalenému snímači srdečního tepu získáte dokonalý přehled o tepové frekvenci při zatížení a můžete tak optimalizovat tréninkovou zátěž a celkovou účinnost tréninku.

Klíčové vlastnosti
Inteligentní GPS hodinky Garmin Vivoactive přináší dokonalý přehled o pohybových aktivitách ve dne i v noci a umožní připojení k chytrým telefonům s možností zobrazovat informace o událostech a synchronizace naměřených dat. Jsou vybaveny velkým barevným displejem s rozlišením 205 x 148 bodů a rozměry 28.6 x 20.7 mm. Předností je odolnost proti vodě 5 ATM, takže je můžete používat ve sprše nebo při plavání. Je kompatibilní s ANT+ snímači srdečního tepu. K bezdrátovému připojení chytrého telefonu slouží technologie Bluetooth. Napájení je zajištěno vestavěnou baterií s výdrží až 3 týdny v režimu hodinek a 10 hodin se zapnutým GPS přijímačem na jedno nabití. Hmotnost náramku činí cca. 38 g včetně pásku.

Výrobce Garmin
Kompatibilní s Android Ano
Kompatibilní s iOS Ano
Typ Hodinky

Garmin Vivoactive HR Premium - recenze

Nejlepší chytré hodinky a€“ jejich srovnání 2017

Testado.cz
24.01.2017 - 11:41:46

Garmin Vívoactive: chytré, s GPS a vydrží týden

Honza P.
28.05.2015 - 13:33:34

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Garmin Vivoactive HR Premium užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Virtuální realita.

Nejlevnější Garmin Vivoactive HR Premium akční ceny - Levné Garmin Vivoactive HR Premium

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Garmin Vivoactive HR Premium stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Garmin Vivoactive HR Premium najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chytré hodinky a náramky.