Garmin Vivofit Junior

Cena:

1 489

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Garmin Vivofit Junior: Chytrý náramek pro děti GARMIN Vivofit Junior Namotivujte své děti k pohybu. Pořiďte jim malý inteligentní náramek Garmin Vivofit Junior. Tento náramek je denně monitoruje pohybové aktivity, krok...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem CZC.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem CZC.cz popsal.
Doprava zdarma
Info v obchodě
Do obchodu

Garmin Vivofit Junior - popis

Chytrý náramek pro děti GARMIN Vivofit Junior
Namotivujte své děti k pohybu. Pořiďte jim malý inteligentní náramek Garmin Vivofit Junior. Tento náramek je denně monitoruje pohybové aktivity, kroky, minuty intenzivního pohybu a dokonce i kvalitu spánku. Díky aplikaci Vivofit jr., která je ke stažení zdarma, aktivitu svých dětí jednoduše zkontrolujete.

Motivujte své děti
V aplikaci máte možnost svým ratolestem udělovat denní úkoly a za to je obdarovat virtuálními penízky. Ty mohou, po nasbírání dostatečného počtu, vyměnit za vámi určenou odměnu. V aplikaci můžete mít přihlášeno více náramků a každému náramku přidělíte jméno podle toho, které z dětí je jeho nositelem. Máte tak k dispozici přehledné srovnání, jak si děti mezi sebou vedou v plnění úkolů, v počtu nachozených kroků a kolik minut denně strávily intenzivním pohybem. To zároveň podpoří i jejich zdravé soupeření a soutěživost, obzvlášť když budou za své úspěchy rozumně odměňovány.

Dobrodružná stezka

Aplikace je vybavena i zábavnou grafikou. Dobrodružná stezka Adventure Trail slouží pro zobrazení náskoku před ostatními. Po každém dalším kroku stezkou se na mapě odemknou zajímavé obrázky se zvířátky s povídáním.

Stvořeno pro děti

Náramek je odolný proti vodě. Vaše ratolest tak může vyrazit do deštivého počasí, s hodinkami se sprchovat nebo i koupat v bazénku. Baterie vydrží navíc déle než 1 rok a není potřeba ji nabíjet.

Klíčové vlastnosti

Chytrý náramek pro děti, bez nutnosti nabíjení. Baterie s výdrží minimálně 1 rok. Na displeji je možné zobrazit čas, jméno, datum, červený indikátor neaktivity, počet kroků, status bar s počtem minut strávených intenzivním pohybem, splněné úkoly z celkového počtu zadaných, cíle, množství virtuálních penízků v prasátku, zadané úkoly s odpočtem (např. čištění zubů: 2 minuty), stopky.Odpočet (Timer) u úkolů lze nastavit v rozsahu 2, 5, 10, 15, 20 a 30 minut. Pro přenos dat mezi náramkem a mobilním telefonem je využíváno bezdrátové propojení Bluetooth.

Technické parametry

Specifikace výrobce

Základní parametry

Displej:

Ano

Podporované OS:

Android, iOS

Barva:

Zelená

Funkce

Měření tepu:

bez podpory

Rozměry/Váha

Hmotnost [g]:

17,5

Výrobce Garmin
Hmotnost 17.5
Zobrazení času Ano
Displej Ano
Monitorování spánku Ano
Bluetooth Ano
Pro děti Ano
Snímač tepové frekvence Ano
Voděodolný Ano
Kompatibilní s Android Ano
Kompatibilní s iOS Ano
Typ Náramek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Garmin Vivofit Junior užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Virtuální realita nebo GPS Lokátory.