Garmin vivoSport

Cena:

od 2 421 Kč do 2 690 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Garmin vivoSport: Fitness náramek s integrovaným GPS přijímačem a optickým snímačem tepu. Barevný dotykový displej Příjem signálu GPS Opticý snímač srdečního tepu Celodenní sledování aktivity, spánku, tepu a ...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem 2jakost.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem 2jakost.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem CZC.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem CZC.cz popsal.
Doprava zdarma
Info v obchodě
Do obchodu

Garmin vivoSport - popis

Fitness náramek s integrovaným GPS přijímačem a optickým snímačem tepu.

Barevný dotykový displej
Příjem signálu GPS
Opticý snímač srdečního tepu
Celodenní sledování aktivity, spánku, tepu a stresu
Počítání kroků, vystoupaných pater, spálených kalorií, minut intenzivní aktivity
Profily sportovních aktivit (běh, kolo, chůze, kardio, posilování)
Měří VO2 max a fitness věk
Smart notifikace z mobilního telefonu
Výdrž baterie 8 hod. s GPS a 7 dní v režimu hodinek
Vodotěsné do 5 ATM (sprchování, plavání na hladině)
VívoSport je chytrý fitness náramek pro všechny vyznavače zdravého životního stylu a aktivního pohybu. Spojuje funkce fitness náramku, chytrých hodinek a všestranného GPS sporttesteru. Pokud vám vzhledem nebo rozměry vyhovují fitness náramky a pokud od takového zařízení chcete víc, než jen počítání kroků, tak se zaměřte na nový Garmin vívosport. Nenápadný náramek v sobě kombinuje funkce krokoměru, chytrých hodinek a všestranného GPS sporttesteru. Navíc je na ruce elegantní a můžete jej bez obav nosit do práce i na sport.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI

Všestranné sportovní využití, minimální rozměry a hmotnost, vysoká odolnost proti vodě, 7 dní výdrže v režimu chytrých hodinek nebo 8 hodin GPS záznamu a kompatibilita se všemi běžnými operačními systémy chytrých telefonů (iOS, Android, Windows Phone).

Garmin vívosport se svými vlastnostmi vyrovná řadě sportovních GPS hodinek, je ale menší a elegantnější. Náramek bude zajímavý především pro ženy a sportovce s menším zápěstím. Je vybaven úsporným, barevným, dotykovým displejem s vynikající čitelností na slunci a s možností podsvícení v šeru nebo ve tmě.

FUNKCE FITNESS NÁRAMKU

Počítání základních aktivit: denní počet kroků (včetně srovnání s automaticky nastaveným denním cílem), spálené kalorie (bazální i aktivní), prošlá vzdálenost, počítání nastoupaných pater, sportovní stopky, automatické rozpoznání aktivit, jako je chůze/běh/plavání/jízda na kole, monitoring délky a kvality spánku. Prostřednictvím aplikace Garmin Connect Mobile je možné sledovat souhrnné výsledky, zapojit se do srovnání s přáteli nebo do automaticky vytvářených týdenních výzev s ostatními uživateli.

Aplikaci Garmin Connect Mobile je možné propojit s Kalorickými tabulkami a aktivní spálené kalorie automaticky přenášet do aplikace Kalorických tabulek pro lepší přehled přijatých a spálených kalorií. Alternativně je pro zadávání kalorického příjmu možné použít přímo vestavěný MyFitnessPal, který oproti Kalorickým tabulkám nemá tak kvalitní databázi českých potravin, ale funguje podobně.

Náramek vívosport je vybavený optickým snímáním srdečního tepu přímo na zápěstí ruky. Snímač měří během celého dne a měřená data průběžně zaznamenává. Celodenní průběh srdečního tepu si můžete prohlédnout v mobilní aplikaci Garmin Connect. Z celodenního měření náramek současně vyhodnocuje průměrný klidový srdeční tep, pomocí kterého je možné vyhodnotit stav kondice a nebo únavy.

FUNKCE CHYTRÝCH HODINEK

Ve spojení s kompatibilním chytrým telefonem umí náramek zobrazit příchozí volání, SMS zprávy a další notifikace z mobilního telefonu. Náramek dokáže upozornit nejen zvukově, ale také diskrétními vibracemi. Pokud rádi z mobilního telefonu posloucháte hudbu, využijete možnost ovládání hudebního přehrávače, náramek vám může ale také pomocí přehrání zvuku najít ztracený telefon.

Při záznamu sportovních aktivit je náramek zcela nezávislý na mobilním telefonu. Pokud je ale připojený, odešle tréninkový záznam přes telefon automaticky do tréninkového deníku. Pomocí funkce LiveTrack můžete prostřednictvím náramku a telefonu posílat svoji pozici, tempo, srdeční tep či zdolanou vzdálenost živě na web a sdílet například se svými přáteli.

FUNKCE GPS SPORTTESTERU

Funkce měření sportovních aktivit patří k hlavním přednostem náramku Garmin vívosport. Umí měřit jak venkovní, tak i vnitřní sportovní aktivity. Mezi vnitřní aktivity patří například běh na běžeckém pásu nebo cvičení ve fitcentru. Ve fitcentru umí nově počítat i počet opakování různých posilovacích cvičení. Mezi outdoorové aktivity, které můžete náramkem změřit patří například: chůze, běh, jízda na kole, jízda na kolečkových bruslích, běžecké lyžování, sjezdové lyžování a další.

Ze záznamu outdoorových aktivit získáte nejen vzdálenost, rychlost/tempo, výškový profil, průběh srdečního tepu..., ale také záznam absolvované trasy, který je v mobilní aplikaci možné prohlédnout nad podrobnou mapou. Náramek je na základě zaznamenaných běhů schopen posoudit hodnotu vašeho VO2Max (parametr výkonnosti) a na základě kondice zobrazit váš fitness věk.

Náramek snímá srdeční tep na zápěstí ruky nejen během sportovní aktivity, ale průběžně po celý den. Výsledkem je celodenní záznam tepu a stanovení průměrného klidového tepu. Navíc se na základě srdečního tepu měří během dne tzv. míra stresu, kterou náramek v případě potřeby pomůže snížit pomocí pomocí přestávky s relaxací pomocí řízených nádechů a výdechů.

TRÉNINKOVÝ DENÍK Garmin Connect

Tréninkový deník Garmin Connect je nástroj pro ukládání, vyhodnocení a sdílení sportovních a obecně pohybových aktivit. Garmin Connect je k dispozici v podobě webové stránky a nebo mobilní aplikace pro chytré telefony (iOS, Android, Windows Phone). Tréninkový deník je pro uživatele zařízení Garmin zcela zdarma a je k dispozici také plně v českém jazyce.

Garmin Connect dokáže zobrazit denní souhrny - kolik jste udělali kroků, jakou jste prošli vzdálenost, kolik minut jste strávili aktívním pohybem, kolik hodin jste spali a jak kvalitně, v deníku můžete zaznamenávat přijaté kalorie, tělesnou hmotnost a řadu dalších informací týkajících se sportovních aktivit a životního stylu. U zaznamenaných sportovních aktivit si můžete prohlédnout podrobné vyhodnocení, včetně času, vzdálenosti, rychlosti, výškového profilu, průběhu srdečního tepu, spálených kalorií a řady dalších veličin.

Záznamy můžete sdílet s přáteli, nebo jednoduše vkládat do svých profilů na sociálních sítích. Záznamy v tréninkovém deníku můžete ale také zabezpečit, aby je neviděl nikdo nebo jen ti, kterým dáte přístup. Můžete si v něm také plánovat tréninky nebo si stanovovat cíle a následně sledovat jejich plnění. Tréninkový deník Garmin Connect toho umí ještě mnohem více a je velkou přidanou hodnotou samotného fitness náramku Garmin vívosport.


Technická specifikace
Akcelerometr: Ano
Baterie - typ: dobíjecí Li-Ion (nevyměnitelná)
Baterie - výdrž: až 8h s GPS, až 7 dnů v režimu chytrých hodinek
Displej - rozlišení, ŠxV: 144 x 72 pix.
Displej - typ: barevný, dotykový, s duální orientací
Displej - úhlopříčka, vel. š. x v.: 19,3 x 9,7 mm
Dotykové ovládání: Ano
Dotykový displej: Ano
Hmotnost: 27 g
Kompas: Ne
Odolnost proti vibracím: Ano (6G)
Provozní teplota: -20°C až +50°C
Rozměry zařízení, ŠxVxH: pro obvod ruky: vel. S/M 122-188 mm, vel. L 148-215 mm
Voděodolnost: Ano 5 ATM (plavání na hladině, sprchování)
Vysocecitlivý přijímač GLONASS: Ne
Vysocecitlivý přijímač GPS: Ano
Zámek řemínku: Ano

Výrobce Garmin
Akcelerometr Ano
Snímač tepové frekvence Ano
NFC Ne
Wi-Fi Ne
Voděodolný Ano
GPS Ano
Dotyková obrazovka Ano
Výměnný náramek Ne
Kompatibilní s Windows phone Ano
Typ baterie Li-Ion
Kompatibilní s Android Ano
Zobrazení času Ano
Kompatibilní s iOS Ano
Displej Ano
Typ Náramek
Monitorování spánku Ano
Bluetooth Ano
Budík a připomínky Ano
Krokoměr Ano
Slot pro SIM Ne

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Garmin vivoSport užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Virtuální realita nebo GPS Lokátory.