Jawbone UP24

Cena produktu Jawbone UP24 není známa.

 

Popis produktu Jawbone UP24: Fitness náramek Jawbone UP24 Vám pomůže pochopit, jak spíte, pohybujete se a jíte, takže se můžete lépe rozhodovat co je pro Vaše tělo nejlepší. Jawbone UP24 se díky svým chytrým aplikacím pro And... > více informací


Jawbone UP24 - popis

nahoru

Fitness náramek Jawbone UP24 Vám pomůže pochopit, jak spíte, pohybujete se a jíte, takže se můžete lépe rozhodovat co je pro Vaše tělo nejlepší. Jawbone UP24 se díky svým chytrým aplikacím pro Android a iOS stane skvělým partnerem pro udržení Vaší kondice.

Aplikace pro iOS a Android

Nová aplikace pro iOS a Android zařízení zobrazuje podrobnosti o aktivitách a spánku, na základě kterých přináší návrhy na nové cíle, aby jste se cítili lépe den ode dne. Navíc můžete sdílet své úspěchy s přáteli prostřednictvím sdílení v UP App. Samozřejmostí je možnost využívat i další fitness aplikace, jako např. RunKeeper a další..

Lepší pocit z dobře vykonané práce
UP App vám pomůže najít skryté souvislosti mezi denními a nočními aktivitami. Aplikace navrhuje denní cíle na základě svých unikátních algoritmů, čímž přispívá k růstu kondice, umožní lépe spát a každý den přinese lepší pocit z dobře vykonané práce.

Pohoda s bezdrátovým připojením
Předností modelu UP24 je bezdrátové připojení Bluetooth Smart. Díky tomu může být náramek neustále spojen s mobilním telefonem a nemusíte UP24 pravidelně připojovat, jako je tomu u modelu UP.

Klíčové vlastnosti
Jawbone UP24 náramek se synchronizuje s telefonem pomocí bezdrátové technologie Bluetooth Smart, na rozdíl od modelu UP, který využívá konektor, který využívá konektor. Náramek je napájen vestavěnou Li-Ion baterií s výdrží až 7 dní, která se nabíjí přes USB konektor. Náramek velikosti M má průměr 180 až 200 mm.

Výrobce Jawbone
Kompatibilní s Android Ano
Kompatibilní s iOS Ano
Typ Náramek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jawbone UP24 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Virtuální realita.

Nejlevnější Jawbone UP24 akční ceny - Levné Jawbone UP24

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Jawbone UP24 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Jawbone UP24 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chytré hodinky a náramky.