NEOGO SmartWatch YS7

Cena produktu NEOGO SmartWatch YS7 není známa.

 

Popis produktu NEOGO SmartWatch YS7: Smart hodinky NEOGO SmartWatch YS7 je vybaven širokoúhlou dotykovou obrazovkou, praktickými funkcemi a sportovním a elegantním designem. Je vybaven zdravotními senzory, jako jsou snímače srdečního... > více informací


NEOGO SmartWatch YS7 - popis

nahoru

Smart hodinky NEOGO SmartWatch YS7 je vybaven širokoúhlou dotykovou obrazovkou, praktickými funkcemi a sportovním a elegantním designem. Je vybaven zdravotními senzory, jako jsou snímače srdečního tepu a krevního tlaku. Kromě toho můžete využít víceúčelové sportovní režimy, které zahrnují chůzi, běh, fotbal, basketbal, badminton a švihadlo.

Všechny informace na ruce
Už nebudete muset vybírat telefon z kapsy pokaždé, když vám přijde SMS zpráva nebo notifikace ze sociálních sítí. Po spárování hodinek s mobilním telefonem prostřednictvím Bluetooth budete vždy informováni o doručení zpráv, e-mailech, zmeškaných hovorech, ale také o počasí – a to přímo na vašem zápěstí.

Monitor denní aktivity a srdečního tepu
Díky nejnovější technologie jsou hodinky vybaveny vestavěným monitorem srdeční frekvence, který můžete využít během chůze, cvičení nebo v klidu. Na základě výsledků srdeční frekvence můžete cvičit efektivně a udržovat svůj tep v ideálních hodnotách. Kromě toho můžete využít i měření krevního tlaku a měření kyslíku v krvi.

Žijte aktivně
Většina fitness hodinek podporuje měření fyzické aktivity pouze při chůzi nebo běhu. Výhodou těchto hodinek je podpora více druhů sportů, jakými jsou chůze, běh, fotbal, basketbal, badminton a švihadlo. Sportovní režimy umožňují zobrazit délku cvičení, rychlost, vzdálenost, srdeční tep v reálném čase a další. Díky hodinkám tak budete mít přehled o své fyzické aktivitě. Výhodou jsou i upozornění v případě dlouhého sezení.

Používáním hodinek si pohyb a sport zamilujete a získáte tak lepší kondiční stav, který je součástí zdravého životního stylu.

Kvalitní spánek a produktivita Kvalitní spánek je pro naše zdraví důležitým faktorem a jinak to není ani v případě pohybu. Hodinky dokážou monitorovat a analyzovat kvalitu vašeho spánku, díky čemuž budete přesně vědět, kolik jste spali a zda byl spánek dostatečně kvalitní. Po probuzení si můžete zobrazit přehled io jednotlivých segmentech spánku.

Na druhé straně, příliš dlouhé sezení může způsobit řadu zdravotních problémů a proto jsou hodinky vybaveny i nastavitelným „Sedentary alarmem“, který vás upozorní, že už sedíte příliš dlouho. Nastavit si můžete časový harmonogram, během kterého vás hodinky upozorní, že je čas postavit se a projít se.

Vzdálené ovládání fotoaparátu a hudby
Při focení už nikdy nebudete potřebovat držet telefon v ruce. Pomocí funkce vzdálené ovládání fotoaparátu můžete kdykoli a kdekoli položit váš telefon a vyfotit se bez fotografa. Jedním ťuknutím na hodinky vyhotovíte krásnou vzpomínku s vašimi přáteli. Tato funkce dokonale nahradí použití samospouště nebo self tyče.

Funkce
• Monitorování zdraví

• Sportovní módy

• Měření srdečního tepu

• Měření krevního tlaku a kysklíku v krvi

• Smart oznámení (Facebook, Twitter, WhatsApp)

• Vzdálené ovládání fotoaparátu na telefonu

• Vzdálené ovládání hudby na telefonu

• Stopky

• Budík

• Počasí

• Krokoměr

• Měření spálených kalorií

• Upozornění na příchozí hovor

• Monitorování spánku

• Upozornění na dlouhodobé sezení

Parametry Velikost displeje: 1,3"
Rozlišení displeje: 240 × 240
Typ displeje: IPS
Jazyk hodinek: Anglický
Baterie 170 mAh
Pohotovostní režim až 10 dní
Normální režim až 5 dní
voděodolnost IP67

Kompatibilita Android 5.1+, iOS 8.0+
Aplikace Da Fit
Jazyk aplikace: Český (při nastavení telefonu do češtiny), Anglický, Polský

Obsah balení

Smartwatch
Nabíjecí USB kabel

Návod
Upozornění: Všechny naměřené údaje jsou pouze informační a mohou se lišit od naměřených hodnot profesionálních přístrojů, proto je nelze považovat za závazné. Náramky poskytují jen přibližný pohled na sledované hodnoty. Uváděná výdrž baterie je orientační hodnota, která závisí také na intenzitě používání a výkonu baterie.

Uvedené informace jsou převzaty od výrobce. Výrobce bez předchozího upozornění může měnit parametry produktů, proto neodpovídáme za rozdíly a změny v popisu. Uvedené obrázky jsou ilustrativní.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

EBB2580F-65E3-4D1C-8D70-5D1A6F0C22D9

Výrobce Neogo
Displej Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu NEOGO SmartWatch YS7 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Virtuální realita.

Nejlevnější NEOGO SmartWatch YS7 akční ceny - Levné NEOGO SmartWatch YS7

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější NEOGO SmartWatch YS7 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější NEOGO SmartWatch YS7 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chytré hodinky a náramky.