Pebble Classic

Cena produktu Pebble Classic není známa.

 

Popis produktu Pebble Classic: Chytré hodinky s E-Paper displejem. Umožní rychlou kontrolu SMS zpráv i hovorů, diskrétní ovládání funkcí smartphone, voděodolné, vibrační motůrek pro diskrétní upozornění, řada aplikací ke stažen... > více informací


Pebble Classic - popis

nahoru

Chytré hodinky s E-Paper displejem. Umožní rychlou kontrolu SMS zpráv i hovorů, diskrétní ovládání funkcí smartphone, voděodolné, vibrační motůrek pro diskrétní upozornění, řada aplikací ke stažení, fitness tracker a monitor spánku, množství měnitelných vzhledů displeje, pro systémy Android a iOS, výdrž baterie až 7 dní na jedno nabití při stále zapnutém displeji.

Pebble Classic jsou chytré hodinky, které zvládnou více než jen určování času. Jedná se o chytré hodinky pro mobilní telefony se systémem Android a iOS, pomocí kterých lze diskrétně sledovat vše podstatné co se děje ve vašem chytrém telefonu a dokáží také zaznamenat vaši denní aktivitu. Jsou odolné, plné funkcí a vydrží dlouho na jedno nabití.

Všechny důležité informace na zápětí
Nyní můžete nechat telefon v kapse, i když vám přijde SMS zpráva, obdržíte email, někdo vám volá nebo když jen potřebujete vědět kolik je hodin. Ke všem těmto činnostem vám nyní dokonale postačí chytré hodinky Pebble Classic, které vám umožní sledovat vše podstatné co se děje ve vašem chytrém telefonu..

Partner pro vaši kondici
Hodinky fungují také jako jednoduchý fitness společník pro každodenní využití. Hodinky jsou schopny zaznamenávat počet kroků, nebo překonanou vzdálenost a monitorují také kvalitu vašeho spánku. Vše pak můžete pohodlně sledovat v aplikacích pro systémy iOS a Android.

E-Paper displej
Pebble Classic jsou vybaveny E-Paper displejem, který nejen napomáhá výdrži baterie, ale navíc je skvěle čitelný na přímém světle.

Vysoká odolnost a skvělá výdrž baterie
Výhodou je také zvýšená odolnost proti vodě a výdrž baterie až 7 dní v provozu na jedno nabití a to při stále zapnutém displeji. Ať už se chystáte podniknout cokoli, hodinky jsou připravené na všechno. Pebble Classic vás nezklamou v žádné situaci.

Klíčové vlastnosti
Hodinky Pebble Classic jsou vybaveny E-Paper obrazovkou. Která nabízí excelentní čitelnost na přímém slunečním světle. Jsou kompatibilní se systémy Android 4.0 a vyššími a iOS 8 a vyššími. Obsahují vibrační motůrek pro diskrétní upozornění a oznámení. Můžete využívat řadu aplikací ke stažení, fitness tracker a monitor spánku i nepřeberné množství měnitelných vzhledů displeje. Nabíjení kabelem s magnetem přes standardní rozhraní USB.

Výrobce Pebble
Displej Ano
Monitorování spánku Ano
Krokoměr Ano
Voděodolný Ano
Pohotovostní doba 7 dní
Kompatibilní s Android Ano
Kompatibilní s iOS Ano
Typ Hodinky

Pebble Classic - recenze

Hodinky Pebble přežijí konec svého výrobce, dostaly aktualizaci aplikace

Marek E.
11.04.2017 - 16:12:10

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Pebble Classic užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Virtuální realita.

Nejlevnější Pebble Classic akční ceny - Levné Pebble Classic

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Pebble Classic stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Pebble Classic najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chytré hodinky a náramky.