Sony SWR10

Cena produktu Sony SWR10 není známa.

 

Popis produktu Sony SWR10: Chytrý náramek pro sledování denní aktivity, spánku a diskrétních notifikací hovorů a zpráv na zápěstí. Indikační LED diody, Bluetooth 4.0, NFC, microUSB, krytí IP58, vestavěná baterie, tlačítko L... > více informací


Sony SWR10 - popis

nahoru

Chytrý náramek pro sledování denní aktivity, spánku a diskrétních notifikací hovorů a zpráv na zápěstí. Indikační LED diody, Bluetooth 4.0, NFC, microUSB, krytí IP58, vestavěná baterie, tlačítko Life Bookmark, aplikace Lifelog pro chytré telefony, vyměnitelné pásky.

Sony SmartBand SWR10 s brazilskou vlajkou je chytrý náramek pro sledování životního stylu a aktivit s indikátorem oznámení a ovladačem hudby. Náramek je vodotěsný, můžete ho nosit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Je diskrétní, má vynikající zpracování a poskytuje zvýšený komfort pro běžné použití. Ikonický kovový připínací knoflík a kontrolky LED dávají zařízení špičkový vzhled a vyměnitelné pásky umožní snadnou personifikaci.

Praktické funkce
Pokud vám někdo bude volat, pošle textovou zprávu a nebo dostanete upozornění, náramek zavibruje, abyste už nikdy nezmeškali důležitou událost. Poslouchejte oblíbenou hudbu, nastavte si přehrávání, pauzu nebo přeskočení skladby pomocí náramku SmartBand. Díky sledování vašich spánkových cyklů vás náramek vzbudí v ten nejlepší okamžik jemnou vibrací. Pokud stisknete tlačítko Life Bookmark, náramek zaznamená vše, co se v daný okamžik právě děje.

Aplikace pro chytré telefony
Vaši aktivitu, komunikaci a zábavu, to vše najdete na jednom místě v aplikaci Lifelog pro chytré telefony. Shromažďuje všechny události a udrží přehled o každém dni. Můžete vidět, jak se pohybujete a jak komunikujete s okolním světem. Aplikace vám také pomůže nastavit osobní cíle pro jednotlivé aktivity a sledovat, jak se zlepšujete, nebo vás upozorní jaké počasí bude zítra.

Rychlá změna stylu
SmartBand je inovativní chytrý náramek s výměnnými pásky. Díky tomu je možné změnit barvu a styl v okamžiku tak, aby ladil s oděvem, kdykoliv potřebujete.

Klíčové vlastnosti
Chytrý náramek Sony SmartBand SWR10 slouží ke sledování denní aktivity i spánku a umožní diskrétní notifikace hovorů a zpráv na zápěstí. Je vybaven LED indikačními diodami a vibračním upozorněním. K připojení využívá technologii Bluetooth 4.0 Low Energy a NFC. Velmi kvalitní konstrukce náramku splňuje přísná kritéria specifikace krytí IP58. K napájení slouží vestavěná baterie s nabíjením pomocí microUSB konektoru. Podporuje připojení k zařízením s operačním systémem Android 4.4 a vyšší, která obsahují připojení Bluetooth 4.0 Low Energy (BLE). SmartBand SWR10 se skládá z pohodlného náramku a odnímatelného jádra (Core).

Výrobce SONY
Monitorování spánku Ano
Bluetooth Ano
NFC Ano
Kompatibilní s Android Ano
Typ Náramek

Sony SWR10 - recenze

Sony SmartBand SWR10 vs. Sony SmartBand Talk SWR30 | Porovnání chytrých náramků | MegaDuel.cz

MegaDuel.cz
07.06.2015 - 00:47:50

Recenze Sony SmartBand SWR10: elegán za babku

HonzaP
05.08.2014 - 10:21:56

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sony SWR10 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Virtuální realita.

Nejlevnější Sony SWR10 akční ceny - Levné Sony SWR10

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Sony SWR10 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Sony SWR10 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chytré hodinky a náramky.