UMAX 130 PLUS HR

Cena produktu UMAX 130 PLUS HR není známa.

 

Popis produktu UMAX 130 PLUS HR: U-Band 130Plus HR Color je cenově dostupný náramek s velkým barevným displejem a řadou skvělých funkcí včetně kontinuálního měření tepové frekvence, měření sportovních aktivit, řadou notifikací z ... > více informací


UMAX 130 PLUS HR - popis

nahoru

U-Band 130Plus HR Color je cenově dostupný náramek s velkým barevným displejem a řadou skvělých funkcí včetně kontinuálního měření tepové frekvence, měření sportovních aktivit, řadou notifikací z mobilního telefonu. Jas displeje lze nastavit v pěti úrovních přímo v aplikaci. U-Band 130Plus HR Color měří v malých intervalech 24 hodin denně tepovou frekvenci díky fotoelektrickému senzoru v kombinaci s propracovaným a přesný algoritmem a poskytuje tak přesné údaje o kontinuální tepové frekvenci, abyste měli informace o rozsahu tepové frekvence během dne a během cvičení. Ať jste kdekoli, vestavěný senzor zaznamenává kroky, vzdálenost, čas aktivit a spálené kalorie. Pokud si nastavíte funkci upozornění na dlouhé sezení, náramek vás na to včas upozorní svými vibracemi. Náramek také nabízí měření časově omezené konkrétní aktivity jako je cvičení, běh, badminton, basketbal a další. Po zapnutí této funkce začne odpočítávat čas. Po ukončení lze sledovat tuto aktivitu v aplikaci na telefonu.

Mobilní aplikace nabízí možnost sledovat sportovní aktivitu včetně dat s GPS na telefonu včetně mapy s trasou při aktivitě. U-Band 130Plus HR Color automaticky rozpozná váš stav spánku, včetně stupně spánku a doby, po kterou jste byli vzhůru. Po synchronizaci dat s mobilní aplikací může uživatel zkontrolovat on-line graf ukazující trend spánku, a nastavit tichý alarm, který vás tiše probudí do nového dne. Při příchozím hovoru začne U-Band 130Plus HR Color tiše vibrovat a zobrazí jméno volajícího nebo číslo volajícího, pokud je telefon v dosahu náramku (do 10 metrů). Nezmeškáte tak žádný důležitý hovor. Uživatel může ovládat chytrý telefon pro pořízené fotky stisknutím tlačítka na náramku nebo otočením zápěstí. Aplikace pro synchronizaci dat s náramkem je velmi přehledná a snadno se ovládá. Nabízí veškeré přehledy aktivit během dnů, týdnů i měsíců. Uživatel si může nastavit denní cíl počtu kroků a spánku, nastavit dobu nečinnosti, po které jej náramek upozorní vibrací. Užitečné je i nastavení alarmů na určitou hodinu. Nechybí funkce automatického updatu firmwaru náramku. Aplikace je kompatibilní s Google-Fit (HealthKit) pro sdílení údajů o aktivitách.

Vlastnosti:

- Barva: Černá
- Chip: Nordic
- Senzor tepové frekvence: Silicon labs
- Pohybový senzor: Kionix
- Vibrace
- Displej: 0.96" barevný
- 5 úrovní nastavení jasu displeje přes aplikaci
- Ovládání: pohybem, tlačítkem
- Bluetooth 4.0+EDR
- Dosah Bluetooth: 6-10 m
- Rozměry: 240 x 16 x 11mm
- Hmotnost: 22g
- Baterie: 65mAh
- Standby: 5-10 dní
- Provozní teplota: -10 až 45 C
- Doba nabíjení: 60-120 minut
- Nabíjeci port: USB port na modulu
- Úložiště na data: 7 dní
- Odolnost proti vodě: IP67 (není určeno pro plavání a potápění)
- Aplikace: VeryfitPro
- Operační systém pro aplikaci: iOS 7.0 a vyšší, Android 4.4 a vyšší (Bluetooth 4.0 a vyšší)

Požadované vlastnosti:

aplikace v češtině , české menu , měření tepu

Krytí IP:

IP67

Určení:

Dámské , Dětské , Pánské

Hmotnost (g):

22 g

Kompatibilita:

Android , iOS

Výdrž baterie:

240 h

Výrobce Umax
Kompatibilní s Android Ano
Kompatibilní s iOS Ano
Typ Náramek
Hmotnost 22 g
Displej Ano
Vibrace Ano
Monitorování spánku Ano
Bluetooth Ano
Krokoměr Ano
Snímač tepové frekvence Ano
GPS Ano
Pohotovostní doba 1 dní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu UMAX 130 PLUS HR užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Virtuální realita.

Nejlevnější UMAX 130 PLUS HR akční ceny - Levné UMAX 130 PLUS HR

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější UMAX 130 PLUS HR stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější UMAX 130 PLUS HR najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chytré hodinky a náramky.