Withings Pulse Ox

Cena produktu Withings Pulse Ox není známa.

 

Popis produktu Withings Pulse Ox: Sportovní náramek měřící puls, kilometry, dobu výkonu,okysličení krve, měří sportovní výkony, kompatibilní se systémy iOS a Android. Withings Pulse O2 WAM01-2 je náramek umožňující měřit vaše s... > více informací


Withings Pulse Ox - popis

nahoru

Sportovní náramek měřící puls, kilometry, dobu výkonu,okysličení krve, měří sportovní výkony, kompatibilní se systémy iOS a Android.

Withings Pulse O2 WAM01-2 je náramek umožňující měřit vaše sportovní výkony. Měří Váš puls, kilometry, dobu výkonu a hladinu kyslíku v krvi. Pulsmetr Vám pomůže měřit hodnoty při sportování - běhu, jízdě na kole, chůzi či bruslení. Náramek je kompatibilní se systémy iOS a Android, kde přes aplikaci můžete sledovat své sportovní výkony.

Withings přináší chytré řešení pro Vaše zdraví. Drží trendy s novými technologiemi, zejména od roku 2009 Withings rozšířila sortiment o zařízení, která jsou uživatelsky přívětivá a zároveň napomáhající k udržení se v kondici. Withings nyní spolupracuje víceméně s více než sty partnerskými aplikacemi a zařízeními.

Výrobce Withings
Kompatibilní s Android Ano
Kompatibilní s iOS Ano
Typ Hodinky

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Withings Pulse Ox užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Virtuální realita.

Nejlevnější Withings Pulse Ox akční ceny - Levné Withings Pulse Ox

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Withings Pulse Ox stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Withings Pulse Ox najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Chytré hodinky a náramky.